skate83
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Krosno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
guardiola nie pomoze.
jedynym rozsadnym wyjsciem byloby zwolnienie tegóż pana.
0
"Guardiola won"
Żal, kur.. skąd tacy "kibice" się biorą.."
Jeżeli zamierzasz znosic ciagle takie bezsensowne porazki z numanciami i innymi leszczami to pozdrawiam cieplutko.
0
guardiola, powiem jedno: WON!
z Wisłą porażka, teraz to samo. nie wróże mu nic dobrego.
0
lol on ma 27-lat, po co nam taki piłkarz ?://
zreszta forma ostatnio nie zachwyca, ja bym go nie bral.
zdecydfowanie lepiej sciagnas o 6-7 lat mlodszego, ktory faktycznie moze byc przyszloscia.