0

guardiola nie pomoze.

jedynym rozsadnym wyjsciem byloby zwolnienie tegóż pana.

0

"Guardiola won"

Żal, kur.. skąd tacy "kibice" się biorą.."

Jeżeli zamierzasz znosic ciagle takie bezsensowne porazki z numanciami i innymi leszczami to pozdrawiam cieplutko.

0

guardiola, powiem jedno: WON!

z Wisłą porażka, teraz to samo. nie wróże mu nic dobrego.

0

lol on ma 27-lat, po co nam taki piłkarz ?://

zreszta forma ostatnio nie zachwyca, ja bym go nie bral.

zdecydfowanie lepiej sciagnas o 6-7 lat mlodszego, ktory faktycznie moze byc przyszloscia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?