skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i City wychodzi na prowadzenie!!! Chociaż w tym meczu jestem za Liverpoolem. ;)
1
A ile razy go widziałeś w akcji znawco, powtarzam ile razy go widziałeś?
0
Jeszcze coś wciśnie Cordoba. ;)
3
Hahaha gościu co ty się tak spinasz, mecz oglądaj. ;)
8
To teraz czekać na mecz City z Liverpoolem. ;)
2
Zobaczycie, niedługo będą zwalniać po niecelnym podaniu. ;)
1
Oby z Villarealem zagrał na tym samym poziomie a będę spokojny.
0
Podobny do Mourinho trochę. ;) Ale ich defensywa przez pierwsze 40 minut radziła sobie całkiem nieźle.
0
Już wszyscy pompują balonik, że wczoraj widzieli tego najlepszego, pracował w defensywie itp. zagra gorszy mecz z Villarealem (wolę, żeby zagrał super) i każdy będzie po nim jeździł.
0
Uważaj, bo przeczyta. Ale zgadzam się z Tobą, teraz czas na Villareal!!!
0
I bardzo dobrze, z tego co pamiętam to tylko niecelnie podał w pole karne. Im Alves mniej wrzuca tym lepiej, bo potrafi dobrze rozegrać z Messim, rozumie się z nim świetnie.
0
Oby to nie było nic poważnego. Z Villarealem geniusz Iniesty będzie bardzo potrzebny. VeB!
0
Mnie się ta czcionka podoba. ;)
0
No ale gdyby grał słabo w ostatnim sezonie, to raczej Audi by nie dostał.
1
Mascherano nie zagra z Villarealem, bo dostał czerwo.
0
Wiesz, nie to, że już Enrique jest tutaj długo, z Bartrą widział się nie raz, pracuje z nim od początku więc rozmawiał z Lucho na pewno o swojej przyszłości.
0
I bardzo ciężki, nigdy nie lubiłem meczów z Villareal albo Osasuną na wyjeździe.
0
Bez przesady, zagrał naprawdę dobry mecz ale żeby pisać, że poewrócił do wielkiej formy jest o wiele za wcześnie.
0
No i 3:0 tak jak obstawiałem. ;)
0
Hahahahaha, szkoda słów, żeby opisać to co piszesz...
0
Jeśli będzie takim samym trenerem jak i piłkarzem w Barcelonie, to jestem spokojny. ;)
0
A skąd wiesz kto jest lepszy teraz? Byłeś na treningu i obserwowałeś, czy kierujesz się Mundialem?
2
Ale masz fajnie, tylko nie wbiegaj na stadion! ;)
0
No dla Ciebie, ale Enrique zna się lepiej od Ciebie, więc...
0
Straszne, naprawdę masz problemy. Taki skład chce trener, to taki gra.
0
Wolę, żeby Barca na początku wygrywała w słabym stylu a na koniec sezonu była w formie, bo wiemy jak było rok temu.
0
I jeszcze warto dodać mecz z Chelsea w Londynie, to był dopiero dramat. ;)
0
Heh fajnie by było. ;)
1
Dzięki wielkie.
0
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba dzisiaj powinna być już lista powołanych graczy na mecz z Elche?