0

No i City wychodzi na prowadzenie!!! Chociaż w tym meczu jestem za Liverpoolem. ;)

1

A ile razy go widziałeś w akcji znawco, powtarzam ile razy go widziałeś?

0

Jeszcze coś wciśnie Cordoba. ;)

3

Hahaha gościu co ty się tak spinasz, mecz oglądaj. ;)

8

To teraz czekać na mecz City z Liverpoolem. ;)

2

Zobaczycie, niedługo będą zwalniać po niecelnym podaniu. ;)

1

Oby z Villarealem zagrał na tym samym poziomie a będę spokojny.

0

Podobny do Mourinho trochę. ;) Ale ich defensywa przez pierwsze 40 minut radziła sobie całkiem nieźle.

0

Już wszyscy pompują balonik, że wczoraj widzieli tego najlepszego, pracował w defensywie itp. zagra gorszy mecz z Villarealem (wolę, żeby zagrał super) i każdy będzie po nim jeździł.

0

Uważaj, bo przeczyta. Ale zgadzam się z Tobą, teraz czas na Villareal!!!

0

I bardzo dobrze, z tego co pamiętam to tylko niecelnie podał w pole karne. Im Alves mniej wrzuca tym lepiej, bo potrafi dobrze rozegrać z Messim, rozumie się z nim świetnie.

0

Oby to nie było nic poważnego. Z Villarealem geniusz Iniesty będzie bardzo potrzebny. VeB!

0

Mnie się ta czcionka podoba. ;)

0

No ale gdyby grał słabo w ostatnim sezonie, to raczej Audi by nie dostał.

1

Mascherano nie zagra z Villarealem, bo dostał czerwo.

0

Wiesz, nie to, że już Enrique jest tutaj długo, z Bartrą widział się nie raz, pracuje z nim od początku więc rozmawiał z Lucho na pewno o swojej przyszłości.

0

I bardzo ciężki, nigdy nie lubiłem meczów z Villareal albo Osasuną na wyjeździe.

0

Bez przesady, zagrał naprawdę dobry mecz ale żeby pisać, że poewrócił do wielkiej formy jest o wiele za wcześnie.

0

No i 3:0 tak jak obstawiałem. ;)

0

Hahahahaha, szkoda słów, żeby opisać to co piszesz...

0

Jeśli będzie takim samym trenerem jak i piłkarzem w Barcelonie, to jestem spokojny. ;)

0

A skąd wiesz kto jest lepszy teraz? Byłeś na treningu i obserwowałeś, czy kierujesz się Mundialem?

2

Ale masz fajnie, tylko nie wbiegaj na stadion! ;)

0

No dla Ciebie, ale Enrique zna się lepiej od Ciebie, więc...

0

Straszne, naprawdę masz problemy. Taki skład chce trener, to taki gra.

0

Wolę, żeby Barca na początku wygrywała w słabym stylu a na koniec sezonu była w formie, bo wiemy jak było rok temu.

0

I jeszcze warto dodać mecz z Chelsea w Londynie, to był dopiero dramat. ;)

0

Heh fajnie by było. ;)

1

Dzięki wielkie.

0

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba dzisiaj powinna być już lista powołanych graczy na mecz z Elche?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?