skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z tym Aguero to przesadziłeś.
8
Oczywiście, bo Masip dzisiaj podpisał nowy kontrakt.
0
A ty dzisiaj informacje o nowym trenerze zbierzasz? :D
6
Ten to jest udany.
0
Niestety to prawda.
0
Teraz bark w bark grać potrafi tylko Pique, Messi i Alexis.
0
Weź się w garść, nie dramatyzuj! ;)
1
O to dobrze, wróci się do domu i dużo newsów do zobaczenia. :D
1
Jeszcze okienko się nie rozpoczęło. ;)
0
Co???? Kurde ten to jest dopiero mocny!!!
0
Busquets to rodzaj typowego defensora, Yaya woli grać bardziej ofensywnie więc porównywanie ich jest bez sensu.
1
Ciekawe jak ty byś się poczuł jakby w dniu twoich urodzin w klubie nikt ci nie złożył życzeń ani nic, koledzy z tobą rozmawiają ale nic nie powiedzą o tym. Relacje międzyludzkie są bardzo ważne.
0
Chyba naprawdę zarząd zaczyna brać się do roboty ale to oznacza tylko jedno - są zdolni ale leniwi i skąpi.
0
Z tym, że o klasę lepszy od Pique to przesadziłeś.
1
To były chyba zwykłe plotki.
1
Pierwsze moje skojarzenie na słowo Bruksela - Unia Europejska, myślałem ,że znowu coś z gejami albo coś. Ale dobrze, wiedzą tam jaki klub jest najlepszy. ;)
2
Z Realem zagrał dobre mecze.
0
Dobry trener od przygotowania fizycznego to podstawa ale żeby nie było później kontuzji muszą mieć odpowiednie zabiegi itp. po treningach i meczach. Oni nie trenują tak jak my, że po treningu prysznic i do domu tylko zostają i zabiegi odnowy biologicznej.
0
Tak? Jakoś jak nie było Messiego to każdy płakał, że Cesc na dziewiątce, Neymar tam zagrał może 2 mecze. Już nie zwalajcie wszystkiego na Messiego.
0
Nie ma złych, po prostu nie przyjaźnią się i tyle. Ale obaj są profesjonalistami i będą się dogadywać.
2
Hahahaha dałeś Rafinhę na obronę? Albo sobie robisz jaja albo kompletnie nie znasz tego zawodnika.
1
To teraz 2 miesiące wakacji. ;)
3
Żyjemy w wolnym kraju, ma prawo być zadowolony, że to koniec spekulacji o nowym bramkarzu i trenerze? Ma.
3
A mnie właśnie to się podoba. ;)
1
A spodenki czerwone czy niebieskie?
2
Kurcze, ile dzisiaj nowości, oby w czasie letniego okienka było ich jeszcze więcej.
2
Zadam Ci pytanie - czy ty wiesz kto to jest Luis Enrique? On ma charakter i jaja o to martwić się nie musisz. Jedyne co mnie martwi to jest to, że zarząd nie da mu wolnej ręki.
1
Hahaha nie ma to jak udzielać się mimo tego, że nie ma się o tym zielonego pojęcia.
0
Mocna ławka to bardzo ważna rzecz.
0
Spokojnie jest w stanie powstrzymać i jednego i drugiego, ma 1,89 m i przy różnych naprawdę się przydaje, a po ziemi jest jeszcze lepszy.