1

Z tym Aguero to przesadziłeś.

8

Oczywiście, bo Masip dzisiaj podpisał nowy kontrakt.

0

A ty dzisiaj informacje o nowym trenerze zbierzasz? :D

6

Ten to jest udany.

0

Niestety to prawda.

0

Teraz bark w bark grać potrafi tylko Pique, Messi i Alexis.

0

Weź się w garść, nie dramatyzuj! ;)

1

O to dobrze, wróci się do domu i dużo newsów do zobaczenia. :D

1

Jeszcze okienko się nie rozpoczęło. ;)

0

Co???? Kurde ten to jest dopiero mocny!!!

0

Busquets to rodzaj typowego defensora, Yaya woli grać bardziej ofensywnie więc porównywanie ich jest bez sensu.

1

Ciekawe jak ty byś się poczuł jakby w dniu twoich urodzin w klubie nikt ci nie złożył życzeń ani nic, koledzy z tobą rozmawiają ale nic nie powiedzą o tym. Relacje międzyludzkie są bardzo ważne.

0

Chyba naprawdę zarząd zaczyna brać się do roboty ale to oznacza tylko jedno - są zdolni ale leniwi i skąpi.

0

Z tym, że o klasę lepszy od Pique to przesadziłeś.

1

To były chyba zwykłe plotki.

1

Pierwsze moje skojarzenie na słowo Bruksela - Unia Europejska, myślałem ,że znowu coś z gejami albo coś. Ale dobrze, wiedzą tam jaki klub jest najlepszy. ;)

2

Z Realem zagrał dobre mecze.

0

Dobry trener od przygotowania fizycznego to podstawa ale żeby nie było później kontuzji muszą mieć odpowiednie zabiegi itp. po treningach i meczach. Oni nie trenują tak jak my, że po treningu prysznic i do domu tylko zostają i zabiegi odnowy biologicznej.

0

Tak? Jakoś jak nie było Messiego to każdy płakał, że Cesc na dziewiątce, Neymar tam zagrał może 2 mecze. Już nie zwalajcie wszystkiego na Messiego.

0

Nie ma złych, po prostu nie przyjaźnią się i tyle. Ale obaj są profesjonalistami i będą się dogadywać.

2

Hahahaha dałeś Rafinhę na obronę? Albo sobie robisz jaja albo kompletnie nie znasz tego zawodnika.

1

To teraz 2 miesiące wakacji. ;)

3

Żyjemy w wolnym kraju, ma prawo być zadowolony, że to koniec spekulacji o nowym bramkarzu i trenerze? Ma.

3

A mnie właśnie to się podoba. ;)

1

A spodenki czerwone czy niebieskie?

2

Kurcze, ile dzisiaj nowości, oby w czasie letniego okienka było ich jeszcze więcej.

2

Zadam Ci pytanie - czy ty wiesz kto to jest Luis Enrique? On ma charakter i jaja o to martwić się nie musisz. Jedyne co mnie martwi to jest to, że zarząd nie da mu wolnej ręki.

1

Hahaha nie ma to jak udzielać się mimo tego, że nie ma się o tym zielonego pojęcia.

0

Mocna ławka to bardzo ważna rzecz.

0

Spokojnie jest w stanie powstrzymać i jednego i drugiego, ma 1,89 m i przy różnych naprawdę się przydaje, a po ziemi jest jeszcze lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?