skurvinox
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"taka jest prawda" jako niepodważalny argument
1
sam hymn jest wystarczająco dobry, a te wycie tylko psuje efekt
0
kto spodziewałby się takiego scenariusza nawet na początku tego roku, 3 wygrane do 3 pucharów, VAMOS
29
gdyby nie maska strzeliłby pewnie podwójnego hattricka
1
w końcu nie tylko Leo napędza ofensywę
0
Bayern założył pressing, więc i zdarzały się pomyłki, nic dziwnego
2
tylko po co przy takim wyniku forsować tempo i narażać się na kontuzje jak ta Suareza?
5
ojej, wielcy kibice niezadowoleni, że nie było wygranej do zera... Wam dogodzić to serio nie da rady
0
po północy będzie spokój, jutro szkoła
2
3
2015.05.12, godz. 22:51, madridista_mateusz
messi gral dno totalne dzisiaj :) upada pomalu
przescieradla.pl
0
prawdopodobnie 8
0
nie odp dla Ciebie, jak zwykle strona nie ogarnia
0
kopiujesz z rm.pl czy jedziesz na 2 baty?
0
nie oszczędzali się na Atletico, bo nie wiadomo czy ten mecz w ogóle się odbędzie, po prostu Im się nie chciało
0
no chyba nie bardzo
0
0
zgadza się, beka co
14
http://i.imgur.com/S3v5khF.jpg
hahahah
0
Suarez drewno totalne dziś
1
ja nie odbieram tego jako komplement tylko podtekst, że to Messi ciągnie Barce
0
i to żebranie na końcu o lajki i subskrypcję
10
pewnie na basenie
20
ter Stegen był bezrobotny, a Neuer uratował przed manitą
0
zależy co masz jeszcze do wyboru
0
strzelić 4 licząc na zero ze strony Barcy? chyba nie
Bartra_FCB to nie Myler
1
zawodnik bajern myniś:
"Strzelając szybko bramkę, jesteśmy w stanie wygrać 4:0. Musimy zagrać perfekcyjnie, ale zagramy o awans. Strzelili nam trzy bramki, więc dlaczego my nie możemy strzelić im czterech?"
zagadka, kto tak powiedział i co bierze
0
byli są i będą potomkami hitlera
0
http://www.goalsarena.org/en/video/champions-league/06-05-2015-barcelona-bayern-munich-semi-finals.html
1
dobra pierwsze 2-3 razy to było śmieszne, ale już starczy