slaek7784
Dołączył/a: lipiec 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że ten artykuł w SPORCIE tylko taki żart . Moim zdaniem dopiero teraz z Unaiem Emerym PSG zrobiło postęp. Laurent Blanc wydaje się być bez charyzmy. Nie odniósł sukcesów w pracy jako selekcjoner Francji i będąc na ławce PSG.
10
Dani Alves dla ABC:
m.in: Lubię być kochany i szanowany, a jeśli ktoś mnie nie chce w klubie, odchodzę. Odejście z Barcelony w ramach wolnego transferu było wielką lekcją.
W trakcie moich trzech ostatnich sezonów w klubie co roku słyszałem, że ,,Alves odchodzi", ale menedżerowie nigdy nic takiego do mnie nie powiedzieli. Byli wobec mnie bardzo fałszywi i niewdzięczni. Nie szanowali mnie.
Propozycję nowego kontraktu otrzymałem wtedy, gdy FIFA nałożyła na klub zakaz transferowy. Zawarłem wtedy w umowie klauzulę wypowiedzenia.
Ci, którzy zarządzają obecnie FC Barceloną nie mają pojęcia, jak traktować swoich graczy.
całość:
http://www.abc.es/deportes/futbol/abci-dani-alves-futbol-trae-envidia-hipocresia-y-falsas-amistades-201702200859_noticia.html
1
Dani Alves dla ABC m.in.
Lubię być kochany i szanowany, a jeśli ktoś mnie nie chce w klubie, odchodzę. Odejście z Barcelony w ramach wolnego transferu było wielką lekcją.
W trakcie moich trzech ostatnich sezonów w klubie co roku słyszałem, że ,,Alves odchodzi", ale menedżerowie nigdy nic takiego do mnie nie powiedzieli. Byli wobec mnie bardzo fałszywi i niewdzięczni. Nie szanowali mnie.
Propozycję nowego kontraktu otrzymałem wtedy, gdy FIFA nałożyła na klub zakaz transferowy. Zawarłem wtedy w umowie klauzulę wypowiedzenia.
Ci, którzy zarządzają obecnie FC Barceloną nie mają pojęcia, jak traktować swoich graczy.
tu całość: http://www.abc.es/deportes/futbol/abci-dani-alves-futbol-trae-envidia-hipocresia-y-falsas-amistades-201702200859_noticia.html
0
Przetłumaczenie tego wywiadu, który niedawno się ukazał to NIESAMOWITA NIESPODZIANKA - dzięki wielkie! Czekamy na 2 część!
3
Rafinha nie chce opuścić więcej gier niż półfinał Copa del Rey przeciwko Atletico Madryt i możliwym rozwiązaniem jest maska ochronna na twarz. Z taką maską grali w przeszłości Luis Enrique, Carles Puyol a nawet Leo Messi w meczu CADETE A z Espanyolem [2003 r.]
0
Ten wywiad to fake
0
W środę Copa del Rey - bez Tridente MSN, które zdobyło aż 66% goli dla Barcy w tym sezonie (jeśli weźmiemy pod uwagę 3 bramki Gerarda Pique, który też nie zagra, to daje to nawet aż 70% - ta czwórka strzeliła łącznie 47 z 67 goli dla Barcy).Kataloński SPORT typuje, ze w ataku wystąpią: Rafinha, Alcacer i Turan.
0
W ostatnim meczu z Borussią Mönchengladbach był jednym z najlepszych graczy w drużynie. Nawet dzisiejszy kataloński SPORT pisze o zagadce Aleixa Vidala. Dziennikarz pisze, że sytuacja nie jest dobra dla zawodnika, a klub powinien wyjaśnić jego sytuację...
http://www.sport.es/es/noticias/opinion/enigma-aleix-vidal-5680707
0
Według Mundo Deportivo powodem nieobecności Aleixa Vidala na wczorajszym i dzisiejszym treningu Barcy, a także w jutrzejszym wyjazdowym meczu z Realem Sociedad był ślub zawodnika, który miał miejsce w dniu wczorajszym w Almerii. Było to już ustalone miesiąc temu.
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20161126/412188821068/noticia-md-aleix-vidal-se-caso-ayer-en-almeria.html
0
Z tego wynika, że Messi w ogóle nie zagra. Klub wydał już w tej sprawie oświadczenie, ale dość lakoniczne. Od rana Messi narzekał na swoją niedyspozycję.
SPORT: http://www.sport.es/es/noticias/barca/messi-baja-por-indisposicion-vomitos-5639115
0
Neymar musi zagrać ponieważ nie zagra Suarez [kartki] i Messi [niedyspozycja - znów te wymioty - kataloński klub wydał już oświadczenie]
AS: http://futbol.as.com/futbol/2016/11/19/primera/1479564047_657206.html
6
Neymar i Rafinha, z Marlonem w Manchesterze. To się chłopaki pośmiały :)
https://www.instagram.com/p/BMPhH4Hgw7F/?taken-by=neymarjr
9
Tu jest filmik: http://as.com/videos/2016/10/31/portada/1477907405_321526.html
0
Z zawodników będzie Rakitić
0
Bartomeu i Vilarrubi postanowili jednak nie iść na wspólny obiad z przedstawicielami Espanyolu na znak protestu wobec ostatnich wypowiedzi ludzi Espanyolu. Obaj stwierdzili, że są niesportowe. Dotyczy to wypowiedzi Ramona Roberta, dyrektora wykonawczego Espanyolu, który powiedział w radiu RKB, że woli, by "mistrzostwo zdobyła inna drużyna niż Barcelona", a także bramkarza Espanyolu Pau Lópeza:"chciałbym zobaczyć na tronie zespół z Madrytu. Wszystko jedno który". [SPORT]