@4Fabregas4 zawistny Polaczku. Mamy jedną z najlepszych 9 na świecie. Brakuje pożądanych skrzydłowych i kreatywnych pomocników. Widziałeś żeby Haaland cofał się do rozegrania ?
@4Fabregas4 zawistny Polaczku. Mamy jedną z najlepszych 9 na świecie. Brakuje pożądanych skrzydłowych i kreatywnych pomocników. Widziałeś żeby Haaland cofał się do rozegrania ?
Komentarze
0
10
@aldewir o tym samym pomyślałem. Gdyby był teraz w City myślę że miałby podobną ilość bramek co Haaland.
2
@4Fabregas4 zawistny Polaczku. Mamy jedną z najlepszych 9 na świecie. Brakuje pożądanych skrzydłowych i kreatywnych pomocników. Widziałeś żeby Haaland cofał się do rozegrania ?
0
poratuje ktos dobrym linkiem do meczu ?
0
Moze jakieś piwko przed meczem?
10
@aldewir o tym samym pomyślałem. Gdyby był teraz w City myślę że miałby podobną ilość bramek co Haaland.
5
Zieliński przez 30 min pokazał, że się bardziej nadaje.
2
@4Fabregas4 zawistny Polaczku. Mamy jedną z najlepszych 9 na świecie. Brakuje pożądanych skrzydłowych i kreatywnych pomocników. Widziałeś żeby Haaland cofał się do rozegrania ?
1
ma ktos dobry link ?
1
A może Carrasco? Tańszy niż Coutinho na skrzydle
zmienialby się pozycja z Messi. Co myślicie? Dobry mecz z Realem ma potencjał