slavoo93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
racibórz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zobaczycie ze to dojdzie do skutku :P
0
to juz raczej prawda :D
http://ca.wikipedia.org/wiki/Zlatan_Ibrahimovi%C4%87
http://pt.wikipedia.org/wiki/Samuel_Eto%27o
eto w interze a ibra u nas :)
mam nadzieje ze wikipedia nie kłammie
0
aguero??
Wzrost 172 cm
ibra
Wzrost 192 cm
z wikipedi :P
moze odrazu prezydenta??
0
http://www.transfery.eu/
o loool po prawej stronie patrzcie :D
oni juz zrobili transfer tygodnia :P
0
jesli bedzie chcial byc numerem 1 to bedzie musial duzo strzelac :)
a jak bedzei strzelac to moze zostanie numerem jeden razem z messim :P
0
mężczyzna sie pisze a nie "meszczyzna" XD
0
świetnie :D
0
innego wogole nie umialem znalezc;/
0
http://www.tvchannelsfree.com/watch/6143/Barcelona-TV.html
sprawdzcie to, nie weim czy dziala, bo mi caly czas buforuje ;/
0
nie ma zadnych linkow na justina, albo numeru na sopcasta?
0
WP ;| zrezygnuj z tej strony :P
0
w porównaniu z tym ile kasy real wdawał, to my kupilismy swietnego zawodnika za grosze :)
0
beda ja tak dlugo podbijac az zostana z niczym :P
0
ciekawe :)
0
mam nadzieje ze bedzie z nim inaczej niz z dos Santosem :)
0
"Pamiętam, że nas nazywano Galacticos, ponieważ grałem tam ja, Beckham, Figo i Ronaldo. Rezultat był negatywny", tłumaczy.
hahaha padłem xDD
teraz mają nowy galaktikos :P rezultat bedzei negatywny :P
0
nowym ojcem bedzie Pique :D
0
"Z czwartego czy piątego miejsca... Najważniejsze jest zakwalifikowanie się na mundial".
szkoda ze polacy tak nie mogą :P
0
najpierw plan A, pozniej dodatki typu Cesc i Mascherano
0
w FM niezle wymiata :P w realu go widzialem w akcji raz, moze 2, zagral bez zarzutu
0
haha i kasa się skończyła :P
0
dzieki, a co do fabregasa, to transfer byl by dobry... ale za jakies 2-3lata, zastąpił by Xaviego
0
sorry za to pytanie, ale dawno mnie nie bylo w domu :P
czy Yaya juz podpisal kontrakt??
0
czemu akurat maldini?? co ich łączy jak nie przyjazn?? nie rozumie tego troche
0
tak... fabregas :D bylo by zajebiscie
0
konczy kariere czy gzies bedzie gral?
0
osiągnąłem to samo co guardiola :P tylk oze w FM
0
moze i lepiej ze zagra on niz abidal... abidal mysle ze byl by pod presja i slabo by zagral, a sylvek jest juz doswiadczony i poraadzi sobie znakomicie...
0
plisssss dajcie link o wiekszego zdjecia
jesli ktos znajdzie to prosze na slawkoo@op.pl
0
manchester tez wczoraj wygral lige ;/ tez bedzie sie przygotowywal
szykuje sie niezły mecz :D