I teraz proszę pana Juliana Alvareza zeby powiedział panom z zarzadu Atletico Madryt że on chce wygrywać puchary że on w atletico nic nigdy nie wygra i chcę przejsc do fc barcelony
Proszę mi zostawić Depaya w fc Barcelonie być może jeszcze się chłop odpali nie ma sensu wymieniać Moraty za depaya, Morata może przyjść tylko bez wymiany odejdzie prawdopodobnie w styczniu Dembele jak wymienia Moratę z Depayem to kto ? będzie grał na skrzydle jak mamy takie problemy kadrowe
I teraz proszę pana Juliana Alvareza zeby powiedział panom z zarzadu Atletico Madryt że on chce wygrywać puchary że on w atletico nic nigdy nie wygra i chcę przejsc do fc barcelony
Proszę mi zostawić Depaya w fc Barcelonie być może jeszcze się chłop odpali nie ma sensu wymieniać Moraty za depaya, Morata może przyjść tylko bez wymiany odejdzie prawdopodobnie w styczniu Dembele jak wymienia Moratę z Depayem to kto ? będzie grał na skrzydle jak mamy takie problemy kadrowe
Komentarze
6
I teraz proszę pana Juliana Alvareza zeby powiedział panom z zarzadu Atletico Madryt że on chce wygrywać puchary że on w atletico nic nigdy nie wygra i chcę przejsc do fc barcelony
2
Proszę mi zostawić Depaya w fc Barcelonie być może jeszcze się chłop odpali nie ma sensu wymieniać Moraty za depaya, Morata może przyjść tylko bez wymiany odejdzie prawdopodobnie w styczniu Dembele jak wymienia Moratę z Depayem to kto ? będzie grał na skrzydle jak mamy takie problemy kadrowe
6
I teraz proszę pana Juliana Alvareza zeby powiedział panom z zarzadu Atletico Madryt że on chce wygrywać puchary że on w atletico nic nigdy nie wygra i chcę przejsc do fc barcelony
2
Proszę mi zostawić Depaya w fc Barcelonie być może jeszcze się chłop odpali nie ma sensu wymieniać Moraty za depaya, Morata może przyjść tylko bez wymiany odejdzie prawdopodobnie w styczniu Dembele jak wymienia Moratę z Depayem to kto ? będzie grał na skrzydle jak mamy takie problemy kadrowe