@Patry10 Wg mnie Griezmann, Umtiti, Pjanic, Pique(mam nadzieje) sa na wylocie. Pare milionow za nich wezma a jeszcze zwolnią sie pieniadze z pensji wiec mozna cos podzialac.
Akurat w meczu z PSG to zadna strata. Jest po prostu za wolny patrzac jakimi dzialami dysponuje rywal ;). Barca musi koniecznie kupic klasowego obronce typu Koulibaly lub VVD.
Akurat w meczu z PSG to zadna strata. Jest po prostu za wolny patrzac jakimi dzialami dysponuje rywal ;). Barca musi koniecznie kupic klasowego obronce typu Koulibaly lub VVD.
@Patry10 Wg mnie Griezmann, Umtiti, Pjanic, Pique(mam nadzieje) sa na wylocie. Pare milionow za nich wezma a jeszcze zwolnią sie pieniadze z pensji wiec mozna cos podzialac.
Komentarze
1
moglyby wrocic stroje 11/12
0
@Patry10 Wg mnie Griezmann, Umtiti, Pjanic, Pique(mam nadzieje) sa na wylocie. Pare milionow za nich wezma a jeszcze zwolnią sie pieniadze z pensji wiec mozna cos podzialac.
0
Akurat w meczu z PSG to zadna strata. Jest po prostu za wolny patrzac jakimi dzialami dysponuje rywal ;). Barca musi koniecznie kupic klasowego obronce typu Koulibaly lub VVD.
0
@Filipppe co do Konrada to sie zgadzam, prezentuje sie obiecujaco ;)
1
moglyby wrocic stroje 11/12
0
Akurat w meczu z PSG to zadna strata. Jest po prostu za wolny patrzac jakimi dzialami dysponuje rywal ;). Barca musi koniecznie kupic klasowego obronce typu Koulibaly lub VVD.
0
@Patry10 Wg mnie Griezmann, Umtiti, Pjanic, Pique(mam nadzieje) sa na wylocie. Pare milionow za nich wezma a jeszcze zwolnią sie pieniadze z pensji wiec mozna cos podzialac.
0
@Filipppe co do Konrada to sie zgadzam, prezentuje sie obiecujaco ;)