0

Najdziwniejsze jest, że ciągle pojawia się kwestia ściągnięcia Neymara albo kogoś podobnego, a przecież to nie ze strzelaniem goli tylko z tyłami są problemy. Przydałoby się ściągnięcie obrońców, którzy już teraz mogliby się wdrażać w styl gry drużyny by bez kompleksów móc zstąpić tych którzy odejdą gdy nadejdzie ich czas albo będą mieli zniżkę formy. http://krotkapilka.pl/artykul,barcelona_bez_obrony_i_nadziei,295

0

Styl gry Barcy jest świetny ale nie wieczny, musi ewoluować bo przeciwnicy uczą się jak sobie z nim radzić, a do tego żeby się całkiem nauczyli nie można dopuścić. Kluczem do tego może być w przyszłości taka wymiana kadry by wprowadzić nieco świeżości i nietypowych jak na obecną drużynę zagrań. Inaczej zatrzymamy się w miejscu i skończy się dominacja, która i w tej chili nie jest stuprocentowa. http://krotkapilka.pl/artykul,jesli_wejdziesz_miedzy_wrony,324

0

To jest piękne w tej drużynie, można posadzić na ławie 90% pierwszej 11, wpuścić zmienników, a oni i tak będą sobie doskonale radzić. Tym bardziej jest to niesamowite gdy spojrzy się na ich metryki i zobaczy, że często cała długa kariera jeszcze przed nimi :)

0

Będzie tak jak ostatnio w 2009 roku, dostaną w dwumeczu łomot 5:1 i tyle z tego będzie :D http://krotkapilka.pl/artykul,losowanie_preludium_do_meczow_sezonu,293

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?