dokładnie, Atletico nawet nie było na boisko, stali w szatni, wiatr zawiał, 2 razy piłke wepchanł do brami i 2 - 0 :O no i ten sedzia ech, gdyby dał czerwo Iniescie jak powinien to by było po grze od razu a tak można rznac głupa ze tylko w jedna strone był zły buuu
Komentarze
0
dokładnie, Atletico nawet nie było na boisko, stali w szatni, wiatr zawiał, 2 razy piłke wepchanł do brami i 2 - 0 :O no i ten sedzia ech, gdyby dał czerwo Iniescie jak powinien to by było po grze od razu a tak można rznac głupa ze tylko w jedna strone był zły buuu
2
2
tylko czy twój chłopak sie na to zgodzi
0
poliz monitor :D
0
oczywiscie i na 200 % bo za 4 dni maja puchar :D wiec sie musza zmeczyc dobrze
5
podobno w 2 minucie słychać strzały :O
4
obniz Messiemu pensje o chociaz smieszne 20 tys, a zobaczysz jak kocha barcelonke i jak szybko stad odejdzie :D
2
2
jakie to smutne a przeciez mogl isc do Legii :( komu by zalezało na kasie i tutułach? cham jeden, powinien jak ty isc pracowac do Lidla ! cham jeden
2