O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 237
  • Polecenia 29

Komentarze

0

dokładnie, Atletico nawet nie było na boisko, stali w szatni, wiatr zawiał, 2 razy piłke wepchanł do brami i 2 - 0 :O no i ten sedzia ech, gdyby dał czerwo Iniescie jak powinien to by było po grze od razu a tak można rznac głupa ze tylko w jedna strone był zły buuu

2

2

tylko czy twój chłopak sie na to zgodzi

0

poliz monitor :D

0

oczywiscie i na 200 % bo za 4 dni maja puchar :D wiec sie musza zmeczyc dobrze

Zobacz wszystkie

5

podobno w 2 minucie słychać strzały :O

4

obniz Messiemu pensje o chociaz smieszne 20 tys, a zobaczysz jak kocha barcelonke i jak szybko stad odejdzie :D

2

2

jakie to smutne a przeciez mogl isc do Legii :( komu by zalezało na kasie i tutułach? cham jeden, powinien jak ty isc pracowac do Lidla ! cham jeden

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?