29 czerwca 2014, 01:11
1
Monaco perły nie wypuści, takie zespoły perły kupują a nie sprzedają bo kasy im nie brak.
26 czerwca 2014, 13:32
0
Zgadzam się. Sancheza jeszcze będziemy żałować bo ma wielkie predyspozycje nawet do złotej piłki.
26 czerwca 2014, 13:29
Bez urazy. A kto się liczy z Twoim poparciem :)?
24 czerwca 2014, 00:54
To samo pomyślałem
23 czerwca 2014, 15:37
Byś się pomylił
23 czerwca 2014, 15:36
4
Alexis jest wart pięćdziesiąt milionów !!!
20 czerwca 2014, 16:31
2
Po co się pozbywać Alexisa ? I jeszcze za taki bezcen. Messi na prawo ? ;)
20 czerwca 2014, 19:11
Nad tym samym się zastanawiam hihihi
21 czerwca 2014, 13:33
Ciekawa opcja Stegen w bramce na ligę a Bravo w Pucharze Króla i to może być zdrowa rywalizacja :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Monaco perły nie wypuści, takie zespoły perły kupują a nie sprzedają bo kasy im nie brak.
0
Zgadzam się. Sancheza jeszcze będziemy żałować bo ma wielkie predyspozycje nawet do złotej piłki.
0
Bez urazy. A kto się liczy z Twoim poparciem :)?
0
To samo pomyślałem
0
Byś się pomylił
4
Alexis jest wart pięćdziesiąt milionów !!!
2
Po co się pozbywać Alexisa ? I jeszcze za taki bezcen. Messi na prawo ? ;)
1
Monaco perły nie wypuści, takie zespoły perły kupują a nie sprzedają bo kasy im nie brak.
0
Nad tym samym się zastanawiam hihihi
0
Ciekawa opcja Stegen w bramce na ligę a Bravo w Pucharze Króla i to może być zdrowa rywalizacja :)