Tak, widzę, że Pedro już potrafi przyjąć piłkę i oddać celny strzał, a dośrodkowania Daniego wciąż lecą panu Bogu w okno, nie wspominając o grze defensywnej.
Tak, oglądałem. Przy wielu akcjach Villareal zawsze widziałem go zazwyczaj spóźnionego, wracającego truchtem, popełniał błędy, które mogły skończyć się utratą bramki (np. zignorowanie jednego z nadlatujących dośrodkowań, gdzie Ruiz mógł z zimną krwią strzelić gola)
A mnie śmiech bierze, jak ludzie uważają, że to Robben powinien dostać Złotą Piłkę MŚ. Ten łysol poza nurkowaniem nic nie pokazał w tych mistrzostwach.
A najbardziej mi szkoda Messiego w tym wszystkim, bo spłynie teraz na niego fala hejtu, na którą nie zasłużył. Jakby to on sam sobie tą nagrodę wręczał.
Komentarze
0
Tak, widzę, że Pedro już potrafi przyjąć piłkę i oddać celny strzał, a dośrodkowania Daniego wciąż lecą panu Bogu w okno, nie wspominając o grze defensywnej.
0
Tak, oglądałem. Przy wielu akcjach Villareal zawsze widziałem go zazwyczaj spóźnionego, wracającego truchtem, popełniał błędy, które mogły skończyć się utratą bramki (np. zignorowanie jednego z nadlatujących dośrodkowań, gdzie Ruiz mógł z zimną krwią strzelić gola)
1
Moim zdaniem, żeby Dani Alves zaczął w końcu nam pomagać to musi przybrać trykot przeciwnika. Już Pedro bardziej się stara niż on.
5
Czekam na wypowiedź Zubiego w stylu "Mamy kadrę na 2 następne sezony, nie będą już potrzebne żadne transfery"
0
Palacio nie zasługuje na to powołanie, Tevez tak. Po za tym - gdzie jest Pastore?!
18
A mnie śmiech bierze, jak ludzie uważają, że to Robben powinien dostać Złotą Piłkę MŚ. Ten łysol poza nurkowaniem nic nie pokazał w tych mistrzostwach.
A najbardziej mi szkoda Messiego w tym wszystkim, bo spłynie teraz na niego fala hejtu, na którą nie zasłużył. Jakby to on sam sobie tą nagrodę wręczał.
7
Ciekawi mnie, czy opublikowanie zdjęć z podpisywania kontraktu przez Suareza to też będzie 'wydarzenie piłkarskie'. Znając fifę to uzna, że tak.
5
Czemu Mathieu? Jest tylu dobrych obrońców, za taką samą cenę. Jakiegoś rudego pierdziela ściągać :/
5
Czekam na wypowiedź Zubiego w stylu "Mamy kadrę na 2 następne sezony, nie będą już potrzebne żadne transfery"
3
Nie zapominaj o Bale'u, który pod koniec sezonu pokazał, że w następnym będzie bardzo groźny.