O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Edi Cavani
  • Ulubione zespoły Barca, Napoli
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 5177
  • Liczba komentarzy 125
  • Polecenia 58

Komentarze

0

Tak, widzę, że Pedro już potrafi przyjąć piłkę i oddać celny strzał, a dośrodkowania Daniego wciąż lecą panu Bogu w okno, nie wspominając o grze defensywnej.

0

Tak, oglądałem. Przy wielu akcjach Villareal zawsze widziałem go zazwyczaj spóźnionego, wracającego truchtem, popełniał błędy, które mogły skończyć się utratą bramki (np. zignorowanie jednego z nadlatujących dośrodkowań, gdzie Ruiz mógł z zimną krwią strzelić gola)

1

Moim zdaniem, żeby Dani Alves zaczął w końcu nam pomagać to musi przybrać trykot przeciwnika. Już Pedro bardziej się stara niż on.

5

Czekam na wypowiedź Zubiego w stylu "Mamy kadrę na 2 następne sezony, nie będą już potrzebne żadne transfery"

0

Palacio nie zasługuje na to powołanie, Tevez tak. Po za tym - gdzie jest Pastore?!

Zobacz wszystkie

18

A mnie śmiech bierze, jak ludzie uważają, że to Robben powinien dostać Złotą Piłkę MŚ. Ten łysol poza nurkowaniem nic nie pokazał w tych mistrzostwach.

A najbardziej mi szkoda Messiego w tym wszystkim, bo spłynie teraz na niego fala hejtu, na którą nie zasłużył. Jakby to on sam sobie tą nagrodę wręczał.

7

Ciekawi mnie, czy opublikowanie zdjęć z podpisywania kontraktu przez Suareza to też będzie 'wydarzenie piłkarskie'. Znając fifę to uzna, że tak.

5

Czemu Mathieu? Jest tylu dobrych obrońców, za taką samą cenę. Jakiegoś rudego pierdziela ściągać :/

5

Czekam na wypowiedź Zubiego w stylu "Mamy kadrę na 2 następne sezony, nie będą już potrzebne żadne transfery"

3

Nie zapominaj o Bale'u, który pod koniec sezonu pokazał, że w następnym będzie bardzo groźny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?