smg1337
Dołączył/a: maj 2015
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego dajesz mu po każdym meczu 1.0?
1
Komentarz usunięty
0
Świetnie ujęte :D
0
Co się z tymi karnymi dzieje ??
1
ze szpica się nie liczy...
0
Nie był bym tego taki pewien.
0
Siema, wiecie może czy w tym sezonie Bravo zagrał chociaż minute w lm?
0
Ejj nie zasne teraz..,.
0
To autentyczne zajscie ;d
1
ło Matko Bosko
0
Prawie jak Cristiano ;)
0
Dokładnie ! Alvesa też sprzedajmy bo ma gorszy dzień
0
Coś w tym jest XD
1
Z jednej strony fajny z drugiej nie koniecznie ;)
1
MMMMAAATHIEUUUU królu złoty :D
1
Irytujące to jest, już chyba drugi raz tak samo.
0
Grzmoooot królu jeszcze jedna!
1
Hahahah dokładnie
1
Suarez dobre wyjscie z progu XD
0
ajajajajajajajajajaj
0
Pany jaki wynik Polszy?
0
Ludzie z Madrytu podrzucili...
0
Neymar zagra w środę?
0
Bravo bravooooo
0
gololololololol
0
Co tam się wyprawia Matko Bosko
3
Właśnie o dziwo tylko tutaj czytam takie komentarze na temat Rakiego i nie tylko.
Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć.
1
Ależ Bomba Iniesty :D
0
LOLOLOLOOL MUNIRRRRR
0
Widzę że kolega jest wielkim zwolennikiem Ivana :D :D