0

Dlaczego dajesz mu po każdym meczu 1.0?

1

Komentarz usunięty

0

Świetnie ujęte :D

0

Co się z tymi karnymi dzieje ??

1

ze szpica się nie liczy...

0

Nie był bym tego taki pewien.

0

Siema, wiecie może czy w tym sezonie Bravo zagrał chociaż minute w lm?

0

Ejj nie zasne teraz..,.

0

To autentyczne zajscie ;d

1

ło Matko Bosko

0

Prawie jak Cristiano ;)

0

Dokładnie ! Alvesa też sprzedajmy bo ma gorszy dzień

0

Coś w tym jest XD

1

Z jednej strony fajny z drugiej nie koniecznie ;)

1

MMMMAAATHIEUUUU królu złoty :D

1

Irytujące to jest, już chyba drugi raz tak samo.

0

Grzmoooot królu jeszcze jedna!

1

Hahahah dokładnie

1

Suarez dobre wyjscie z progu XD

0

ajajajajajajajajajaj

0

Pany jaki wynik Polszy?

0

Ludzie z Madrytu podrzucili...

0

Neymar zagra w środę?

0

Bravo bravooooo

0

gololololololol

0

Co tam się wyprawia Matko Bosko

3

Właśnie o dziwo tylko tutaj czytam takie komentarze na temat Rakiego i nie tylko.
Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć.

1

Ależ Bomba Iniesty :D

0

LOLOLOLOOL MUNIRRRRR

0

Widzę że kolega jest wielkim zwolennikiem Ivana :D :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?