0

ale i tak nie wygrasz

0

27 a kolumba to nikt nie pamięta ;C

0

oby de gea nie dołanczał do madrytu to dobry bramkarz

0

na zamieszczonym obrazku widzimy pare istot które preferóją styl "Z BUTA WJERZDZAM"

0

powini założyć lepszy skautin w polsce i tyle

0

jeśli ramos kosztuje szto mln to de gea z 120

0

to bardzo dobrze wróży dla barcy

0

utalentowany grajek ale bez doświadczenia w europie kupić i wyporzczyć

0

co i już koniec "mody na pogbe"!?!?!?!

0

kiedy są mecze copa america

0

ja chciec pogbe

0

was is das NBA

3

a tak naprawdę czy ten pogba jest potrzebny jest wielu tańszych i równie dobrych piłkarzy np goetze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?