0

Porównując początek zeszłego sezonu z tym widać różnice - zwłaszcza w straconych bramkach ( oczywiście in plus ).
Po 7 kolejkach w lidze, dwóch meczach w LM i superpucharze - w zeszłym sezonie stosunek bramek wyglądał 28/13 - w tym 30/6(!). Oczywiście w analogicznym czasie byliśmy po 3 meczach z Realem - jednak w tym sezonie jesteśmy po boju z równie silnym Atletico więc jak dla mnie progres jest wyraźny.

0

Nie wolno zapomnieć o Forsterze - gdyby nie on to mogło być 0:3

0

no tylko problem, że Celtic nie biegał

0

ops. miała to być odpowiedź na post KurinhoooCules.

0

też się na ten mecz wybieram ;) liczę na wspaniałe widowisko i zacięty, oczywiście zakończony Naszym zwycięstwem, mecz.

0

wiadomo z kim gramy pierwszy mecz?

0

SevFCB
zdaje się, że w newsie o wypełnieniu kontraktu przez T.Silve źródłem jest - jak to nazwałes, ten szmatlawiec - 'Mundo Deportivo'

0

Na tę chwilę tylko transfer request za strony Silvy może ( ale nie musi ) coś zmienić.

0

DK10
Suareza? żeby połowę sezonu na zawieszeniu spędził...?

0

Bez sensu są te jałowe dyskusje. w zeszłym sezonie chealse też grało dno a jednak wygrali LM. na tym poziomie nie ma co dywagowac. zresztą do półfinałów mamy jeszcze dwa czy tam trzy tygodnie więc jeszcze ktoś może formę stracić a ktoś inny załapać.

0

teraz to już nie ma kalkulacji. trzeba wznieść się na wyżyny umiejętności w 3 meczach ( przy założeniu, że awansujemy do finału ) i chyba nikt nie powie, że nasi zawodnicy nie są wstanie tego dokonać ;)

0

jeżeli real wygra wszystko do końca to byłaby to seria 14 albo więcej zwycięskich meczy z rzędu - dość śmiałe przewidywania, nie powiem

0

Jak się gra na wielu frontach to trzeba siłami gospodarować. Sytuacja w lidze jest na tyle dobra, że mogą sobie na to pozwolić i z tym raczej nikt nie powinien dyskutować. Jednak przyznaje, że takie mecze się ciężko ogląda i nie chodzi tutaj o sam wynik a o styl gry.

0

Osobiście wolałbym zobaczyć mecz w którym jedna jak i druga wyjdą w najmocniejszym składzie i boisko zweryfikuje, która drużyna w tym momencie jest lepsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?