do Hala_Madrid kolego sympatyczny z taka iloscia gwiazd nigdy nie stworzycie kolektywu!!takie jest moje zdanie moze sie myle ale przegrane mecze realu tylko to potwierdzaja!!!pozdrawiam normalnych kibicow realu!!
Gratulacje dla calego zespolu.Moze nie byl to piekny mecz ale lepiej wygrac po takiej grze niz przegrac tak jak kilka lat temu z chelsea w lm.Brawa dla toure dla mnie gracz meczu.No i valdes pokazal ze wcale nie jest gorszy od ikera:)))VeB!!!!
Komentarze
0
: witkacy36 Święta słowa wojne wygrywają bohaterowie:)))) IBRA i PUYOL to nasi bohaterowie.VeB pęka kolejny browar za BARCE!!!
0
do Hala_Madrid kolego sympatyczny z taka iloscia gwiazd nigdy nie stworzycie kolektywu!!takie jest moje zdanie moze sie myle ale przegrane mecze realu tylko to potwierdzaja!!!pozdrawiam normalnych kibicow realu!!
0
pomi11 Barcelona pokazała że na boisku nie graja pieniadze tylko kolektyw który stworzył Gaurdiola.Pozdrawiam i czekam na ciekawy dialog:)))))))))))
0
0
: FCBMati masz racje trzeba wymienic Henryego bo mu w ogóle nic nie idzie!!Teraz pozostaje tylko fiesta do białego rana.Pijemy zdrowie BARCY!!!
0
Gratulacje dla calego zespolu.Moze nie byl to piekny mecz ale lepiej wygrac po takiej grze niz przegrac tak jak kilka lat temu z chelsea w lm.Brawa dla toure dla mnie gracz meczu.No i valdes pokazal ze wcale nie jest gorszy od ikera:)))VeB!!!!
0
: witkacy36 Święta słowa wojne wygrywają bohaterowie:)))) IBRA i PUYOL to nasi bohaterowie.VeB pęka kolejny browar za BARCE!!!
0
: FCBMati masz racje trzeba wymienic Henryego bo mu w ogóle nic nie idzie!!Teraz pozostaje tylko fiesta do białego rana.Pijemy zdrowie BARCY!!!
0
Brawo Yaya Toure zajebisty mecz.Kocham Barce!!!! VeB Pozdrowienia dla was wszystkich
0