29 marca 2014, 17:45
0
kiedyś Terry stał na bramce :)
29 marca 2014, 17:40
jeeest wreszcie zejdzie.
29 marca 2014, 17:30
zmien avka
29 marca 2014, 17:29
Neymar...
11 listopada 2013, 11:35
Wiadomo ile będzie pauzował?
2 kwietnia 2013, 10:34
PAPAJ02 To są tylko przewidywane składy i Alexis zapewne nie będzie grał.!!!
30 marca 2013, 23:52
Szkoda trzech punktów. ;/ ale ddobrze że wrocili
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
kiedyś Terry stał na bramce :)
0
jeeest wreszcie zejdzie.
0
zmien avka
0
Neymar...
0
Wiadomo ile będzie pauzował?
0
PAPAJ02
To są tylko przewidywane składy i Alexis zapewne nie będzie grał.!!!
0
Szkoda trzech punktów. ;/ ale ddobrze że wrocili
0
Wiadomo ile będzie pauzował?
0
Neymar...
0
jeeest wreszcie zejdzie.