0

Nie wiesz kiedy ? Hmmmm. Ostatnio Mashe gral na. DP o 3 klasy lepiej od popisow Rakiety z Batisem.

2

Bo zapewnienie jestes w stanie wyobrazic sobie Messiego w "formie" Krystyny ;)

0

Ja to z dystansem napisalem. Sam babole trzaskam ;)

51

O jakiej karze mówisz ? :)

0

I uważasz że twoja prawda jest tą ostateczną i tylko takie kompilacje istnieją jakie uważasz że istnieją ? Naprawdę nie widziałeś nigdy kompilacji z kaszaniastymi zagraniami np CR7 (co by długo nie szukać) lub najlepszymi naszego Leo ?



Nie moja sprawa uważaj co chcesz ale świat ma więcej do zaoferowania niż tylko to co sobie wbiłeś do głowy.

Jak widzisz doskonale rozumiem że to twój schemat postrzegania otoczenia i ż nie chcesz go opuszczać ani zmieniać - więc "rozumienie takich rzeczy" nie jest mi obce XD.

W sumie mam na to wywalone lecz do pewnego momentu:

Pohamuj się kolego wyskakując z pretensjami jeśli ktoś widzi to troszkę inaczej albo przynajmniej przemyśl decyzje o gównoburzy bo robisz z siebie pajaca.

PS nie podałem swojego wieku bo inaczej niż ty zapewne podchodzę do kwestii swoich prywatnych danych osobistych w internecie. - Oczywiście nie oceniam twojego podejścia w tej kwestii ;)

0

Nie no ja jestem otwarty na dyskusję.


Czyli czekaj - uważasz że


primo: WSZYSTKIE takie kompilacje są robione w ten sam sposób i pokazywane są tylko złe i dobre zagrania - OBIETKYWNIE tak ?


secundo: Uważasz też że ja oczekiwałem samych dobrych zagrań otwierając powyższą o Alenie i że się rozczarowałem ? - trzeba było mnie utemperować !! :)


:) Jeśli się krępujesz nie odpowiadaj :P

A jeszcze jedno podałeś swoją datę urodzenia w informacjach o swoim koncie dorosły 23 i pół latku :). Jakże to dużo czasu minęło by wszędzie widzieć niedouczonych gimnazjalistów. Dla twojej prywatnej wiedzy - jak chodziłem do szkoły to jeszcze nie było tego podziału młodzieży przez który ty przeszedłeś :P

0

Uhmm. jasne uciekaj chłopaku uciekaj i udawaj że nie rozumiesz ;). Wyparcie faktów z podświadomości pomaga zdrowiej żyć XD.

0

ha ha Rozumiem że wycofujesz się rakiem po tym jak zobaczyłeś jak się zbłaźniłeś ? Pozdrawiam również. PS przeczytaj jeszcze raz może załapiesz .. trzymam kciuki. Rozumienie jest dla ludzi ;)

0

Przestań się pogrążać. Nie znasz moich intencji a piszesz z poziomu wszystkowiedzącej osoby i to jeszcze pretensjonalnie. Rozłożę Ci to na czynniki pierwsze:



"Nie wiem kto robił kompilacje" - bo niby skąd mam wiedzieć ?

"Wyszła niezbyt korzystnie" - sama prawda.



Ciągnąc to dalej nie wciskaj mi głupot że czegoś od tej kompilacji oczekiwałem BO CI SIĘ TYLKO TAK WYDAJE. Oceniłem że Alen nic ciekawego na niej nie pokazał, a stwierdzenie "Nie wiem kto robił kompilacje" nie musi odnosić się do mojej oceny samej kompilacji (jako produkcji bo niby czemu ?? XD ) tylko do faktu że nie wiem co autor chciał osiągnąć (jaki efekt) ? Może gdybyś był bardziej mniej pretensjonalny odebrałbyś to tak: "nie wiem jakie były intencje autora" - co jest oczywistym faktem z poziomu odbiorcy który nic nie wie o jego intencjach. "Nie wiem" znaczy "nie wiem".

Ty natomiast mi insynuujesz mniej więcej takie słowa: "wiem co autor chciał mi pokazać tym filmem ale się nie udało".

Zresztą nie tylko mi coś wmawiasz wszystkowiedząca osobo - z twojej ostatniej wypowiedzi wynika że wiesz jakie są intencje autorów robiących kompilacjie zgrań zawodników. Teraz UWAGA czasami ktoś chce pokazać dobre zagrania a czasami ośmieszyć grajka. Są różni ludzie a świat nie sprowadza się tylko do twojego punktu jego widzenia.


Idź może poczepiaj się autobusów czy coś albo posyp brokatem to jaśniej zabłyśniesz - może więcej wtedy lajków zbierzesz rycerzu od teorii spiskowych.


0

A czy ja mam z tym problem? Stwierdziłem tylko fakt że JEST to kompilacja i niezbyt korzystnie w niej Alen wypada. Po cholerę się czepiasz ? Nie mam do niej żadnego stosunku osobistego więc (UWAGA) nie oczekiwałem ani dobrych zagrań ani złych tylko oceniłem jak to wygląda. Po czym ty chłopaku wywnioskowałeś że oczekiwałem ładnych zagrań Alena na tym filmie i mam z tym problem ?

0

No i ? ... to dalej jest kompilacja - na tym przecierz polega. Nie ma znaczenia czy z jednego meczu czy z kilku.

0

Ja mysle ze bedzie to cos zaliczal do swojego ostatniego aktywnego sezonu

1

dokładnie nie wiem kto robiła kompilacje ale niezbyt korzystna

0

Naprawde nie widzisz w tym zestawieniu troszke wyzej Busquetsa ?

0

Mógł cholera przynajmniej przykryć blondasa który biegł za jego plecami. Szkoda słów on nie powinien teraz grać

0

Gościu ja nie mówię o wygraniu 3:0 czy 5:0 ba ja nawet nie mówię że oni musieli ten mecz wygrać. Ja mówię o tym że nie włożyli w ten mecz serca dali się zdominować i nie było nikogo kto by się starał ten stan odwrócić. Oni po prostu zlekceważyli Betis jeszcze zanim mecz się zaczął. 1 połowa cała była masakryczna. Ale to co zagrali w 30 minutach 2 połowy to już była żenada. Obejrzyj raz jeszcze - nasi nie wyszli prawie ze swojej połowy. Ratuje ich trochę ostatnie 15 minut. Jeśli ty widziałeś że próbowali to pogratulować fantazji. Rozmowy o żenującej postawie naszych graczy powinny być tematem 1 w mediach a nie tylko o sędziach, bo przyjdzie następny mecz i nastawienie się nie zmieni.

0

A tobie się podobał ? Nie neguje tego że sędzia nas okradł. Jedynie irytuje wasza ślepota na to co jest w tym momencie faktycznym problemem zespołu. No chyba że odpuszczamy ligę - może Lucho coś powie na jakiejś konferencji.

0

Ile ty masz lat ? 10 ? Czego nie rozumiesz ? Co do Ciebie nie trafia ? Idź do szkoły i pokłuć się z kolegami - kibicami realu że "sędzia nas okrada" i żyj w tym przeświadczeniu jeśli lubisz. Ja wolę skupić się na tym co prezentuje nam nasza drużyna. Możesz sobie zlewać to że nie walczą o ligę i płakać na sędziów - twój wybór. Ale być aż tak ślepym by nie zauważać że Betis zdominował Barcelone to już jest gimbaza.

0

W końcu bardziej logiczna wypowiedź. Oczywiste jest że nas okradli ale teraz to my musimy się skupić na postwie zespołu. Bardziej zawiodłem się na naszych chłopakach niż na sędziowaniu - tu jestem przyzwyczajony do oszustw.

0

Chłopaku czy ty oglądałeś mecz i naszą drużynę w ogóle ? Zacznijcie hejtować postawę co niektórych zawodników bo naprawdę im się należy. Z wynikiem nic nie zrobisz. Popłacz sobie przed lustrem, do kieliszka, nie wiem ... gdziekolwiek - nie zmienisz tego że nas okradli. Mamy wpływ TYLKO na postawę naszego zespołu przez wytykanie im błędów i postawy która była na poziomie Extraklasy w tym meczu i to naprawdę jest na wyrost stwierdzenie.

0

Już pisałem wcześniej twój krzyk na sędziów tylko rozmywa odpowiedzialność naszej drużyny za fatalną postawę. Jeszcze trochę takich głosów i będą nagłówki w stylu "Świetnie grająca Barcelona przegrywa z sędziami". Więc tobie ja podziękuje za mądrości.

0

Skup się chłopaku na tym co nasi nam sprezentowali w tym meczu. Bo jeśli to się powtórzy to sędziowie nie będą musieli nikogo wspierać ;). Gdyby mecz był wyrównany gdybyśmy pokazali charakter i walczyli jak równy z równym - byłbym pierwszy który by hejtował tą decyzję ale w takich "okolicznościach przyrody" po prostu nie wypada ;)

0

Zremisowali kolego.

1

Tu nie chodzi o aspekt okradania a o całokształt meczu. Załóżmy że byśmy wyszli z tego i faktycznie byłoby 2:1 dla nas. Później ktoś mądry by napisał że "takimi meczami się wygrywa ligę". Ale wiesz co by było prawdą ? Ano to że się prześlizgnęliśmy na mega farcie po tym jak drużyna olała przeciwnika i swoich kibiców. To co jakże jasno widzimy u przeciwnika (patrz Realu) u nas by było nagle niewidoczne. Betis ZASŁUŻYŁ na zwycięstwo. wstydziłem się za naszą postawę oglądając 75 min tego meczu. Wyglądało to tak jakby to oni byli faworytami i robili z nami co chcieli. Messi Suarez Neymar i co ? Wyjść z połowy przez cały mecz nie mogli? Najlepszy napad na świecie ? To Betis miał pecha -słupek, poprzeczka. Grali znami w dziada przez większość meczu. Każdy z naszych robił za wiatraka. Trochę ludzie obiektywnego spojrzenia - ogarnijmy nasz ogródek bo narzekanie na sędziów teraz jest mega słabe po tym co zagraliśmy. Jeśli skupimy się na tym błędzie teraz to odpowiedzialność za postawę zespołu się rozmyje - przyjedzie na Camp Nou następny beniaminek który nas ośmieszy.

6

Tak walczylismy o zwyciestwo przez pierwsze 75 min ze ho ho. Normalnie jakbysmy byli wsciekli. A przewodzil w tej batali oczywiscie Rakitic. Zejdz na ziemie Barca zlala ten mecz i szukanie bledow sedziego jest teraz slabe. My przez pierwsze pol godz. 2 polowy z wlasnej polowy nie wyszlismy DOSLOWNIE !! Blad sedziego ne zasloni mi zenujacego caloksztaltu meczu

1

Jeśli Barcelona budzi się dopiero jak przegrywa z taką drużyną jak Betis (na parę minut w całym meczu !!!!) a wcześniej wygląda jakby grała w polskiej Extraklasie (to też jest chyba nawet naciągane stwierdzenie) to powinna nie mieć czelności nawet wytykać błędów sędziemu. Nasza gra była ŻENUJĄCA. Nie grał dziś NIKT. nikogo nie można wyróżnić. Betis nas zdominował na każdej pozycji. BETIS. Jak oni chcą wygrać ligę jak zlewają słabszych przeciwników i czują się nie wiadomo kim. Rakitic to po prostu zagrał dno dna, a reszta niestety koniecznie chciała mu dorównać.

0

Obecnie Roberto ma słabszą formę ale uważam że np Rakieta ma jeszcze gorszą. Spokojnie może grać w pomocy w tym momencie. Rafinia też nie przekonuje. Mamy tyle meczy że minuty by dostał - no i zawsze może wskoczyć na PO jakby Vidal nawalał.

0

Roberto na pewno nie będzie skreślony. On spokojnie w pomocy może grać i na PO też. To daje takie możliwości jak z Mascherano który też jest wszechstronny. Vidal powinien być pierwszym wyborem na PO, a Roberto na zmiany a w między czasie na pomocy.

1

Eeee tam nie było by Maradony gdyby Wałęsa mu nie wbił do głowy by zacząć trenować piłki :P

0

Wiesz - nie muszę znać twoich skrótów myślowych. Ja mam inne zdanie i jak widać po lajkach dla Polaco wiele osób jednak myśli podobnie co ja więc przestań proszę się tak emocjonować i przyjmij do wiadomości że możesz się mylić. Moim zdaniem jednym z gorszych (jak nie najgorszym) na boisku był Samuel Umtiti a szkoda bo myślałem że zawsze będzie takim kozakiem jak na początku. Gomes się wyrobi a w tym meczu zgrał na odpowiednim poziomie. Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?