1

Troche chlopie poplynoles.

1

Wiesz kompleks to sie ma jak sie czuje gorszym a Pique nie ma takich powodow za jego kadencji Barca miazdzy Real trofeami :)

7

No i to byla droga po zloto, biali nie mieli zadnego haka na nas zeby sie przyczepic, poza tym nie zdziwilbym sie jakby kiedys wyplynelo ze wlasnie perez w tym pomogl. Kto mieczem wojuje .... ;)

8

Trochę za dużo gada ten Pan.

0

Powiedzialbym nawet ze kibicujac polskim zespolom glowny cel to "przezyc i dociagnac do gwizdka" takie tam szlachetne pobutki XD

0

A skąd ta kwota ?

1

Zapewne sporo z tych osob cie zlajkowalo bo nie sadzze by ktos to odebral personalnie XD

0

Ciekawy jestem co by bylo jakby Bravo zaliczyl spektakularny spadek formy w City? Jak mozna zapewnic komus pierwszy sklad ? Nie czaje do konca? W umowie to ma? A jak zacznie puszczac po 5 bramek na mecz z jego winy to co wtedy ?

0

Akurat jesli chodzi o bezpieczeństwo Polski to UE może w ramach ewentualnej agresji np Rosji nałożyć sankcje :). Sorki za sarkazm ale oni mają w 4 literach nasze bezpieczeństwo chodzi tylko o wpływy i kasę. Wystarczy nam to ze jesteśmy w NATO i jeśli na kogoś mamy liczyć to właśnie na nich.

Łap link:



http://tomaszcukiernik.pl/artykuly/teksty-o-unii-europejskiej/prawda-i-falsz-o-dotacjach-z-ue/



Wiem że długi ale koleś ładnie punktuje ten dezinformacyjny chaos na temat opłacalności bycia w UE. To tylko wyliczenia finansowe. O wspomnianej przez ciebie polityce migracyjnej ro już nawet nie chce się wypowiadać. Sorki admini za Off-top. Odnośnie wyborów to wole wolny kraj przede wszystkim. Teraz główny nurt mediów wciska nam niezły syf do głowy i naprawdę ciężko to odrzucić ale warto.

0

Angolle dobrze zrobili wychodzac z Unii. UE to sie niezly syf zrobil. Mam nadzieje ze sie jak najszybciej rozpadnie. To ich wpieprzanie sie w sprawy Polski i zapeewne ne tylko Polski aby "naprawic" demokracje powinno nam tez otworzyc oczy. Na marginesie nie jestem za Pisem ;)

0

Jesli mowimy o XXI w to Barcelona nie jest jednym z najlepszych klubow tylko jest najlepsza. Staty to potwierdzaja. Aaa sorki tak wlasnie napisales ... jeszcze sie nie obudzilem :(

0

Denis jak na razie nie przekonuje pomimo spuszczania sie znawcow nad nim i nad genialnym ruchem odkupu go.

0

Leo w jego wieku byl 3 klasy lepszy. Nie ma takiej opcji juz.

0

Ważny mecz. Nie możemy go przegrać. :)

0

No tak ale sukcesy Bravo w ostatnim czasie są NIESAMOWITE. z reprą wygrywa wszytko podobnie z Barceloną. On naprawdę ma czas "konia" ostatnio. Moim zdaniem jest wart więcej niż 20 baniek. Nie jestem osobą która cały czas narzeka na zarząd Barcy - że tanio sprzedaje zawodników ale Bravo jest wart więcej kasy. Wiek nie powinien mieć aż takiego znaczenia - bramkarze bardzo często grają o wiele dłużej niż zawodnicy z pola i ich jakość rośnie z wiekiem - patrz Buffon.

2

On musi grać. Tu nie ma na to szans niestety :(

0

Kurcze Denis Suarez jakoś nie przekonuje. Straszne tu jest "pompowanie balonika" na niego. Jak dla mnie nie powinien grać w pierwszym składzie. Oby szybko wrócił Iniesta a Denis nie się bije o rezerwę z Gomesem (wydaje mi się od niego gorszy - Gomesa oczywiście).

2

Dobrze że nie szmata od razu ;P

0

To poczytaj sobie jak są traktowani kibice Barcy na realmadryt.pl. W porównaniu to bardzo delikatna odpowiedź do Ciebie ;)

0

Prawda to ale moim zdaniem najbliżej 1 jedenstki powinni być Umtiti, Digne i Denis Suarez. Reszta niestety zmiany. Arda z oczywistego powodu. On już pokazał ze umie grac tylko w ataku a w ataku mamy nasze trio które oczywiście czasami musi odpoczywać. Ta sama historia z Munirem jak dla mnie powinni przestać szukać zmiennika Suareza bo już go mamy i gra świetnie jak na razie. Co do Aleixa to ten chłopak według mnie ma tyle samo atutów co wad niestety. Nie można na niego patrzeć przez różowe okulary. Myślę że potrzebuje ogrania a jak skład będzie zdrowy to będzie o to ciężko. CO do Gomesa to jeszcze nie mam zdania. Ma przebłyski dobrej gry ale tylko przebłyski. Lecz myślę że za taką kase co go kupiliśmy to ona akurat swoje szanse dostanie.

5

Jeśli obiecał Stegenowi bramke to na pewno powiedział też o tym Claudio. Kto jak kto ale LE ma jaja aby nie owijać nikomu "w bawełne". Więc nie spinaj się tak o niego. Koleś jest jednym z najlepszych trenerów praktycznie pod każdym względem jaki kiedykolwiek prowadził zespół.

1

Pomału to zaczyna wyglądać że dobierają partnera do obrony .... Umtitiemu :P

2

Ładnie to podsumowałeś. Nic dodać nic ująć. A Umtiti moim zdaniem najlepszy zaraz po nim Digne jeśli ich klasyfikować oczywiście ;). Poza tym popieram że Digne może dać więcej drużynie niż Alba. Cholercia on przypomina Alvesa z jego najlepszych lat XD

1

ten nowy Digne jest rewelacyjny :P

1

Czyli co od tej pory ac milan + man untd. co roku ;). Faktycznie lipa bo jak nie beda mieli juz szans na mistrza kraju to beda kladli lache - nie musza walczyc o LM

0

Jego odpoczynek jest wazny dla zespolu tyle w temacie. Fajnie ze chlopaki skracaja urlopy ale oni odpoczywali dluzej.

39

No coz wybral gre a nie lawke. Nie mozna go winic.

0

Ooo widze ze kolega zna osobiscie Leo. Pozazdroscic. :) Kiedys skromny teraz strzela fochy. Skad to stwierdzienie ? Ze strony realmadryt.pl ?

1

Wyjmij Pan kołek z tyłka Panie House z telefonu pisałem :). Nawet chciałem poprawić ale mi się przywiesił przy edycji.

0

Neymarowi nalerzy zakazac wyjazdow na kadre bo traci poziom dportowy ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?