sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tam bonucci. Jest ktos inny - Pogba :). Chciałbym widziec mine pereza i zidana po takim zabiegu ale przede wszystkim chciałbym zobaczyc Pogbe w naszej koszulce.
3
Nie wydaje mi się. Taconazo dobrze powiedział. Przypominasz sobie choćby jeden dzień gdzie w naszych gazetach byłby chwalony zawodnik realu (obydwu gazetach). Wstyd mi za naszuch pismaków. Ci z Madrytu o wiele bardziej obiektywni są.
0
New World Order ;)
3
A czy ban i neymargate nie sa poklosiem poprzednikow czasami ? Tak tylko pytam.
1
Nie tylko Marca. As też ładnie. Obiektywnie patrząc na te wojny gazet to w Madrycie mają większą klasę pismaki.
0
Stary coraz bardziej głupieje na starość i mu i mu się na uczciwość zbiera. No no teraz zagaił że proceder istnieje. Jeszcze parę lat w stronę tunelu i sumienie go tak przyciśnie że się "oczyści". He he ciekaw jestem co mogłoby wtedy wypłynąć. Mam nadzieję że Barca jest czysta ;)
0
Zgrywus to jest alves pedro sie tylko usmiechal, zresztą dobry zmiennik ale hujowy zespol wybral. Żaluje ze chelsea nie spadla pomimo ze pedro byl w ich sklahie ... i fabregas. ;P
2
wąsik he he ;)
0
Wiem że to ploty ale jakby te 2 transfery weszły byłoby super. A Real niech se bierze Pogbe za 120 baniek. Wiem Pogba dobry jest ale myślę że można znaleźć spokojnie kogoś kto do nas wniósł by więcej i kosztowałby przynajmniej połowę taniej. Mi się bardzo podoba np. Carasco z Atletico.
6
Niech se wygrywa każde okienko byle wara od pucharów :)
1
Chcesz mistrza Luka to podesloj agenta do nas. Moze cos zaradzą ;)
0
A o kim sie nie pisalo ? ... :)
0
Temat z pogba zmienil sie odkad tranuje ich zizu. To ziomki i rodaki sa niestety
10
Ale Iniesta jest chyba kapitanem repry więc można ich rozgrzeszyć.
Swoją droga ciekawe czy go pokażą jak repra odniesie sukces ;). Pewnie wcisną Ramosa żałosne pismaki.
11
Samego Vermalena. Rudy jest ok.
1
Przeciez on jeszcze nie dostał prawdziwej szansy. Spezedaz go w tym momencie tylko by skompromitowała zarząd.
0
Biorąc pod uwagę to że jego ojciec prawdopodobnie będzie siedział Leo będzie grał padakę na tym turnieju
5
Ja myśle ze to mogło nawet od niego wyjsc.patrząc na jego miłosc do klubu to on na pewno chce byc z nami związany.
0
Wybrał Marca no no. :)
0
Po co. Mają dobry fax przecierz ;)
2
O pepe głośno ostatnio ;) "czyste serce mistrza", "zasada pepe" - tez proponowana aby weszla w zycie. No no XD
0
Na pewno sprawi ze jeszcze bardxiejbpolubie juve. Juz teraz to moja ulubiona kapela po barcie ale chyba zaczne sledzic wloska lige co by daniego poogladac :)
1
Luknijcie na minute 3:55 i zobaczcie komu kanał piękny założył he he :)
0
Kanały mu leo sadził jak grali w gałe XD
0
Harakter zołzy ? Jakis przyklad tego co mówisz ? Juz slyszalem takie wrzuty ale od zdesperowsnych bulem dupy przescieradel. Avatar barcy cie nie definiuje. Sory erol to do złotego
0
EEe tam zaraz wstyd ;). Zalerzy jak na to patrzeć. W Polsce jskbym miał okazje to bym popaprańców cioł za każdym razem. 50% pensji zabieraja a starsi ludzie umieraja z powodu braku refundowania leków. Dla mnie dno, wodorosty i złodzoeje i z checia bym ich oszukiwal przy kazdej mozliwej okazji. Moze messi za ta kase szpitale buduje ? ;) Nie zdziwilvym sie.
0
Wedlug mnie ci " ojcowie" z ameryki południowej to niezłe nugusy. Najpierw stary Neya umoczony z Santosem teraz ojciec Messiego z Urugwajem. Kurde ciekawe to.
0
Ja tam bym Mashe w nic nie włączał. To jeden z "niewidocznych" piłkarzy robiących bardzo doba robotę ;). On jest potrzebny i to bardzo.
0
A turniej grająu siebie ... ;)
0
Ja nie wiem czy pozycja negocjacyjna z juve jest lepsza. Alves chyba odejdzie za darmo - nam nic do tego. Chyba ze właczymy do operacji Mashe.