sondisonda
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
ORIOL PRAWIE ASYSTA!!! TOP
0
To co spadek z top4
27
mam nadzieje że lewy i rapinha out latem
2
REKIN ZANURKOWAŁ!!!11!!!
0
niech strzelą coś do szatni i młody fawelarz na drugą połowę
0
@Serducho to by zagrał w 2 meczach w tym sezonie xD
0
@varosso w rundzie wiosennej, po transferach aubameyanga i ferrana gra wyglądała całkiem ok, strzelali nawet sporo goli
1
@Wizz777 myślę że to jest kwestia tego że każdy chciałby strzelać żeby grać w pierwszym składzie
4
i co ten lewy łapy podnosi po strzale cancelo xDD
0
@Wojtek84 dżamal
2
czemu nasz brazol nie drybluje ...
0
nie grajmy proszę na 4 pomocników!!!
1
@Maynard666 a to nie ferran strzelił z wolnego?
0
ja pierdole xDDD
5
bez ferrana i fermina siadł pressing
2
ale u prześcieradeł będzie płacz XDDDD
1
ale fart xDDDDD
0
brawo młody, teraz jeszcze rekin i pora na csa
0
co się tutaj właśnie stanęło xDDDD
0
rekin znowu ugryzł rrrah!!!
0
z przodu zmienili nie tego co trzeba xD
2
@korn234 dramat, a jeszcze niedawno była gadka o tym że trzeba dobrze zarządzać czasem gry w jego wieku xDDD
1
ciekawe czy xavi w końcu pokaże jaja i zdejmie lewego od razu w przerwie, totalnie nie ma sensu żeby znowu grał 70+ min
11
gdzie są hejterzy potężnego ferrana?
0
@Artysta9 a etoo to w siatkówkę grał?