4

ORIOL PRAWIE ASYSTA!!! TOP

0

To co spadek z top4

27

mam nadzieje że lewy i rapinha out latem

2

REKIN ZANURKOWAŁ!!!11!!!

0

niech strzelą coś do szatni i młody fawelarz na drugą połowę

0

@Serducho to by zagrał w 2 meczach w tym sezonie xD

0

@varosso w rundzie wiosennej, po transferach aubameyanga i ferrana gra wyglądała całkiem ok, strzelali nawet sporo goli

1

@Wizz777 myślę że to jest kwestia tego że każdy chciałby strzelać żeby grać w pierwszym składzie

4

i co ten lewy łapy podnosi po strzale cancelo xDD

0

@Wojtek84 dżamal

2

czemu nasz brazol nie drybluje ...

0

nie grajmy proszę na 4 pomocników!!!

1

@Maynard666 a to nie ferran strzelił z wolnego?

0

ja pierdole xDDD

5

bez ferrana i fermina siadł pressing

2

ale u prześcieradeł będzie płacz XDDDD

1

ale fart xDDDDD

0

brawo młody, teraz jeszcze rekin i pora na csa

0

co się tutaj właśnie stanęło xDDDD

0

rekin znowu ugryzł rrrah!!!

0

z przodu zmienili nie tego co trzeba xD

2

@korn234 dramat, a jeszcze niedawno była gadka o tym że trzeba dobrze zarządzać czasem gry w jego wieku xDDD

1

ciekawe czy xavi w końcu pokaże jaja i zdejmie lewego od razu w przerwie, totalnie nie ma sensu żeby znowu grał 70+ min

11

gdzie są hejterzy potężnego ferrana?

0

@Artysta9 a etoo to w siatkówkę grał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?