Też bym chciał żeby został, ale jego sytuacja w klubie nie wygląda najlepiej. Wkurza mnie to, że Pep stawia na przeciętnego Busquetsa a nie wystawia (jak dla mnie) najlepszego defensywnego pomocnika na świecie czyli na Toure !!
Nie lubie Busquetsa !! Ładnych pare bramek przez niego zawalilismy. Szczegolnie wtedy gdy na obronie gral dodatkowy moj "ulubieniec" Marquez. Dwa nieporozumienia w pierwszej 11(chociaż meksykanin już sie nie lapie do skladu - i dobrze) Czekam az Pep wreszcie posadzi na lawe Sergio i da pograc Toure !! Nie wierze w to, ze Yaya jest na tyle slaby, ze na pozycji defensywnego pomocnika musi grac przecietny Busquets.
Fakt, krytyka w takim monecie sie przyda, ale ... jeśli chodzi o Ronaldinho to szczerze mówiąc nie dziwie się ze wydaje dużo kasy. Pamiętajmy, że pochodził z biednej rodziny. Chyba każdy zna historie naszego byłego gwiazdora :]
Nie zgodze sie tylko z jednym faktem. Marquez nigdy, ale to przenigdy!!!!! nie bedzie lepszy od Puyola. Nie rozumiem tego ze ma wyzsza note. Bo strzelil bramke? Jego interwencje (jak dla mnie) nigdy nie byly pewne. Fakt moze gra troche lepiej niz w zeszlym sezonie(wtedy porazka totalna), ale to nie oznacza ze moze byc najlepszym srodkowym w Barcy. Jesli chodzi o mnie to ja na pare stoperow obstawialbym Puyola i Caceresa.
Komentarze
0
Prócz Camp Nou zabraknie także licencji na T-Mobile Ekstraklasę, to już druga Fifa bez licencji na Polską Ligę :/
0
Też bym chciał żeby został, ale jego sytuacja w klubie nie wygląda najlepiej. Wkurza mnie to, że Pep stawia na przeciętnego Busquetsa a nie wystawia (jak dla mnie) najlepszego defensywnego pomocnika na świecie czyli na Toure !!
0
Nie lubie Busquetsa !! Ładnych pare bramek przez niego zawalilismy. Szczegolnie wtedy gdy na obronie gral dodatkowy moj "ulubieniec" Marquez. Dwa nieporozumienia w pierwszej 11(chociaż meksykanin już sie nie lapie do skladu - i dobrze) Czekam az Pep wreszcie posadzi na lawe Sergio i da pograc Toure !! Nie wierze w to, ze Yaya jest na tyle slaby, ze na pozycji defensywnego pomocnika musi grac przecietny Busquets.
VeB
0
żółte koszulki są extra. dlatego w nich grają. a te pomarańczowe to pod róż podchodzą :P
0
MeSSiiii
Barca odpadła w pucharze z Sevillą
0
Fakt, krytyka w takim monecie sie przyda, ale ... jeśli chodzi o Ronaldinho to szczerze mówiąc nie dziwie się ze wydaje dużo kasy. Pamiętajmy, że pochodził z biednej rodziny. Chyba każdy zna historie naszego byłego gwiazdora :]
0
w wynikach ostatniej kolejki jest maly blad:P real wygral tylko 2:0 a nie 3 jak to jest pokazane;] az tacy dobrzy to nie sa:P
0
Nie zgodze sie tylko z jednym faktem. Marquez nigdy, ale to przenigdy!!!!! nie bedzie lepszy od Puyola. Nie rozumiem tego ze ma wyzsza note. Bo strzelil bramke? Jego interwencje (jak dla mnie) nigdy nie byly pewne. Fakt moze gra troche lepiej niz w zeszlym sezonie(wtedy porazka totalna), ale to nie oznacza ze moze byc najlepszym srodkowym w Barcy. Jesli chodzi o mnie to ja na pare stoperow obstawialbym Puyola i Caceresa.
VeB
0
BAN!
mod
0
no no. Byłoby fajnie :]