O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, rap, dobry film
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od odkąd zacząłem interesować się piłką nożną. 2004 rok

Statystyki

  • Dni w serwisie 4156
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 16

Komentarze

3

mógłby wejść w razie W w drugiej połowie

2

byłbym za tym by siedział na ławce, w razie trudnej sytuacji w drugiej połowie mógłby wejść

7

"AS stwierdza, że wykluczenia Filipe Luisa i Diego Godína zrujnowały plan Simeone." - przecież sami są sobie winni...

0

dobrze powiedziane, ludzie są przyzwyczajeni do wygrywania 4:0 dla Barcy, tylko nie z każdym rywalem i w każdym meczu da się to zrobić, wygranie jedną bramką z taką drużyną jak Atletico to jest sukces (pominę kwestię że grali nasi w przewadze). pomimo wszystko grają ze sobą na "codzień" znają się od każdej strony..., tutaj nie ma znaczenia, że Barca zdominowała tamten sezon, grają jak równy z równym :) dobrze się takie coś ogląda, jeśli nie ma głupich fauli na taką skale... VeB

0

siły trzeba oszczędzać, racja, ale też uważać bo nie raz rywal pokazywał, że w osłabieniu potrafi strzelać bramki, gra się na tyle na ile pozwala przeciwnik, ważne że odskoczyliśmy Atletico, +3pkt :) VeB

Zobacz wszystkie

7

"AS stwierdza, że wykluczenia Filipe Luisa i Diego Godína zrujnowały plan Simeone." - przecież sami są sobie winni...

4

oby Busquets i Iniesta zagrali dobry mecz :) brakowało ich na ostatnim meczu PK

3

mógłby wejść w razie W w drugiej połowie

2

byłbym za tym by siedział na ławce, w razie trudnej sytuacji w drugiej połowie mógłby wejść

0

siły trzeba oszczędzać, racja, ale też uważać bo nie raz rywal pokazywał, że w osłabieniu potrafi strzelać bramki, gra się na tyle na ile pozwala przeciwnik, ważne że odskoczyliśmy Atletico, +3pkt :) VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?