O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Barca
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4892
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 12

Komentarze

1

Myśle ze tak każdy ma jak jest dobrze to pod niebo wynosimy ale jak nadchodzi zło to 2m pod ziemie

1

Może i masz racje
Ale ten futbol robi sie juz dziwny
A ta afera w fifa tez może rożne myśli do głowy nasowac

0

Przeciesz zwalniać go chciała większość
A przyszły sezon może byc słabszy to tez bedzie taka euforia

0

A za tak oklaski to mega szacun

0

Ja jestem przekonany ze to była piękna lekcja dla barcy i mam nadzieje za zarząd wyciągnie mocne wnioski
Ale zastanawiam sie poco Leo zarabia 20 mil jak nic nie potrafił pokazać
Bo ale może sie zmieni
Bo jak ZA takie występy maja dostawać taka kasę to to jest bez sesu

Zobacz wszystkie

9

List ma moc

1

Może i masz racje
Ale ten futbol robi sie juz dziwny
A ta afera w fifa tez może rożne myśli do głowy nasowac

1

Myśle ze tak każdy ma jak jest dobrze to pod niebo wynosimy ale jak nadchodzi zło to 2m pod ziemie

1

Dobrze ze ten sezon sie już kończy bo już tych tłumaczeń czytać mi sie niechce
Niech powiedzą ze sezon jest do dupy
A tu wieczne tłumaczenie
A to trawa
A to tamto
Prawda jest że ch.....j baletnicy to i rombek u spódnicy
Martini czas już do domu
A i kilku gwiazdorów wywalić a nie kontrakty na 20 milionów euro podpisywać im wszystkim do już w dupach sie poprzewracało
Najpierw efekty a potem jakaś premia
Do dupy to jest

0

Z niewolnika nie zrobisz pracownika
Niech sobie idze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?