7

@Koziol333 ja to piszę tutaj od dawna. on "dowodzi" całą formacją ofensywną. kretyni śmieją się, że "macha łapami" ale to właśnie dzięki temu machaniu pozostali wiedzą jak mają grać.. i gdy roberta nie ma to są jak dzieci we mgle, liczą na przebłyski i "a może wpadnie"

3

szczerze jakby to nie był xavi, legenda barcy, to powiedziałbym że oni grają na zwolnienie trenera :D

7

z taką kadrą, z takim potencjałem, nawet z tymi absencjami, jakby tutaj wszedł pep czy jakiś trenerski tuz to ta drużyna byłaby niczym pocisk. z czawim mamy to co mamy.

3

wy naprawdę nie widzicie, że po prostu brakuje przysłowiowych liderów? oni są jak dzieci we mgle. w każdej formacji oprócz obrony brakuje lidera, kogoś, kto dyryguje grą, kto widzi więcej niż inni. fdj, pedri, lewy, to są tacy piłkarze i ich brak widać nadwyraz. xavi wielokrotnie mówił o tym, że lewandowski daje dużo więcej na boisku niż tylko gole czy asysty. bez niego cała formacja ataku jest po prostu bezjajeczna, oni dosłownie nie wiedzą jak mają grać. analogiczna sytuacja w środku pola przy braku de jonga. co do obrony - po przyjściu cancelo jakby araujo i kounde byli zawstydzeni, stłamszeni, nie dają osobowościowo tego co wczesniej, nie wiem co jest przyczyną. IMO bez zmiany trenera się nie obejdzie, tam problem jest dużo grubszy niż tylko taktyka..

0

ja pierdziele xD oglądałem cały czas 5 minut do tyłu.. dramat :D

6

spokojnie, to trudny teren.. jak każdy, dla nas nawet mecze w domu są na trudnym terenie xD

1

oby przegrali wszysstkie mecze bez lewego :) lewy wróci, w każdym nastepnym załaduje hattricka, skończy sezon z 50 golami i złotą biłką.

1

@4Fabregas4 spokojnie, długo się nie nacieszysz. Rekinado nawet jakby hattricki walił w każdym meczu, to Lewy i tak po wyleczeniu kontuzji ma pewną pierwszą 11. nie ta klasa zawodnika.

0

@Patryk1899 za to lewy od 10 lat ma liczby, o których suarez mógł pomarzyć, nawiązał do nich tylko w jednym sezonie.. coś za coś.

0

@panczo ciezko zeby nie ugryzł, jak to jest chyba druzyna tracaca najwiecej bramek w całej lidze. szkoda, ze lewego nie ma, moze by hattricka w koncu ustrzelił.

19

@Edgemoon jestem ciekawy, na kogo winę zwalą kibice, jak okaże się że znowu przegramy z mołdawią

0

@4Fabregas4 spokojnie, rekin będzie miał okazję się wykazać. ale coś czuję, że na forum po tych kilku meczach może być ukrzyżowany :)

4

oby mu przez tą kontuzję pichichi nie przeszło koło nosa..

5

a tymczasem newcastle wygrywa 4-1 !! z PSG

1

@Vold94 na statystyki i argumenty odpowiadasz ad personam - typowa taktyka internetowego znaffcy, co uja się zna XD myślałem, że na tym forum są ludzie mający chociaż minimalne pojęcie o podstawach futbolu.

0

@Vold94 nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? XD naprawdę jesteś nawiedzony.

0

wow. co za bystrzy komentatorzy. od początku wiedziałem, że to na granicy pola karnego, a ręka pewna..

0

@PuszkinFan fakt, co mecz schodzi w tym samym momencie xD

1

@galix22 valverde z taką kadrą myślę że zrobiłby dużo lepsze wyniki niż czawi ;)

1

@Vold94 straty to robi rekin.. oprócz tego, że z piłką nie pokazuje nic, to bez piłki też absolutnie zero. lewandowski nawet jak nie dochodzi do piłki to pracuje bez niej.. robercik jest drewniany i imo nie pasuje do stylu barcy, ale porównywanie go do ferrana to jak zestawienie mercedesa z dacią. to zupełnie nie ten kaliber zawodnika.

1

ferran poza tą mega farciarską bramką pokazuje absolutne zero. null. nic. on w ogóle gra? lewy chociaż pokazywał się do gry, napędzał, był aktywny, oczywiście przed wjazdem w nogi. rekin chyba zszedł do szatni w przerwie? chłop ma celność podań w tym meczu 56%, a do tego 6 strat. przecież to jakieś jaja. on do pięt nie dorasta nawet kulejącemu lewandowskiemu xD

0

@MILOSZ_F22 gonbaogan

3

@apocomijakisnick oby newcastle wygrało.

0

@Maku Uraz Roberta Lewandowskiego to nic poważnego. Mocne stłuczenie. [

@AdriaAlbets

oby.

0

@korn234 ty tak serio? XD przecież to już lewandowski kulejący stwarzał większe zagrożenie niż rekin. tą bramkę to piątek by strzelił, przecież to był prezent od obrońcy prosto pod nogi..

1

@GREGRTS ty ale wiesz, że to by strzelił nawet pio pio piątek? XD chłop dostał piłkę prosto pod nogi od rywala.

1

co za prezent dla rekina. ale dobrze, niech strzela. może złapie znowu rytm.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vold94 ciężko oceniać lewego w tym meczu, on bez urazu grał raptem 15 minut..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?