0

ej ej ej po co te insynuacje...? przecierz to słaby zawodnik zagał dobre 3 mecze na euro i wszyscy sie nim podniecają zal... na co on w barcy??? no na co? zal mi gościa bo sie ceni a gra jak by nie mugł zal zal zal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?