0

czy skrót w wersji HD jest zgrywany z rosyjskiej tv? też bez komentarza jest.

0

opcja pierwokupu działa chyba tylko wtedy jeśli Barca z niego zrezygnuje...

0

a ja bym się z niego nie śmiał.

Chłopak ma polot i jest młody. Stylem do Barcy by pasował.

Może nie teraz ale nie zdziwiłbym się gdybyśmy zobaczyli go w koszulce Barcy za rok czy dwa.

0

a ja bym się z niego nie śmiał.

Chłopak ma polot i jest młody. Stylem do Barcy by pasował.

Może nie teraz ale nie zdziwiłbym się gdybyśmy zobaczyli go w koszulce Barcy za rok czy dwa.

0

Spodziewałem się bardziej otwartego meczu ale na początku Real postanowił chyba grać z kontry a później czerwona dla Sergio i taka "nerwówka".

Mnie Real pozytywnie zaskoczył natomiast Barca trochę zawiodła ale to może wina nieco dziwnego ustawienia.

Emocji co niemiara:) Pokazaliśmy charakter:)

No i znów wygrywamy dwa ważne mecze z rzędu :)

0

tak, jest wolnym człowiekiem i mógł zrobić co chciał.

Co nie znaczy ,że mam pochwalać jego zachowanie.

Niektórzy z Was chyba nie rozumieją ,że istnieje coś takiego jak etyka.

Jeśli wybiera się pieniądze a nie rzekomą miłość do Barcy (radzę poczytać co mówił i zwrócić uwagę na to ,że był kapitanem) to jak najbardziej można uznać go za zdrajcę, judasza. I tym bardziej nie można mówić o jakimkolwiek szacunku do niego.

Niech każdy myśli sobie o nim co chce ale dla mnie mógłby przestać istnieć.

Według mnie największym upokorzeniem ze strony kibiców Barcy jakiego figo doznał było to co stało się podczas finału Euro 2004

0

zywiec21 : http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id= 1082 tyle znaczy.

Jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj bo tylko robisz z siebie idiotę.

0

Ale ten czas leci...

Cocu to świetny zawodnik był. Ciekawe kto go jeszcze pamięta ? ;)

0

to nie chodzi o obrażanie tylko o Barcelone w sercu i charakter wojownika. Pique faktycznie ma coś takiego w sobie. Przeciwko Chelsea też w pewnym momencie chyba tylko on wierzył, z Realem wiadomo...

Lucho wiedział kiedy ucałować herb ;) to chyba takie chwile tworzą historie...

0

tylko kto teraz w Barcy będzie tym złym duchem niecierpiącym Realu?

był Hristo ,potem Luis Enrique i Eto'o... Co teraz?

0

Trochę wydaje mi się to nieprawdopodobne.

Pep nie chciał Eto'o bo ten podobno psuł atmosferę w szatni i teraz jeszcze nie chce przedłużyć kontraktu. I tutaj właśnie nie rozumiem Guardioli , po jaką cholerę mu napastnik który charakter ma chyba jeszcze gorszy od Eto'o ? Jedyny plus Ibry względem Villi to chyba wzrost i waga które mogą być pomocne przy grze np. z Chelsea.

0

z tego transferu to już komedia się robi... moim zdaniem Laporta na pewno zna zdanie samego Eto, jeśli chce odejść niech odchodzi. Jest świetny ale Barca tworzy bardzo dużo okazji bramkowych więc i inni powinni sobie poradzić.

0

proponuje kupić Bonano! to dopiero był bramkarz! ile asyst miał ;)

0

ja bym nie powiedział ,że trafiliśmy na jednego z łatwiejszych...

Lyon już od wielu lat pokazuje ,że liczy się w Europie...

0

soclean : jeśli już mówimy o wotum nieufności to WIĘKSZOŚĆ chciała żeby Laporta odszedł.

A co do jego rozsądku to zobaczymy jak poradzi sobie bez ludzi którzy do tej pory w cieniu odwalali brudną robotę...

0

Chivas swoją filie ma wiec dlaczego my mamy nie mieć ;p

0

Brozek w reprezentacji nie gra bo nic w niej nie pokazal... no i podobno bramki tylko w Krakowie potrafi strzelac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?