Jezus, ludzie trochę opanowania. Kilka dni temu wszyscy wychwalali Barçe, teraz już najeżdżają bo nie daliśmy rady trafić bramki murującym się Baskom. Spokojnie, jeszcze jeszcze rewanż gdzie Bilbao będzie musiało bardziej ruszyć do przodu, więc nie jest tragicznie. Dobrze że chociaż 0:0 a nie 1:1.
Więc spokojnie, bo co najazdy na Keite, Alvesa itp. Zostawcie to dla siebie. Mnie tez denerwują te wrzutki Alvesa w kosmos, ale będzie dobrze :)
Keita zagrał przyzwoity mecz przecież. Taki ktoś jak Keita jest nam potrzebny, silny, wysoki pomocnik, aby powalczyć w środku pola. Dlatego też Malijczyk został dziś wystawiony w pierwszej 11, abyśmy mieli przewagę w środku pola, niestety Pep nie przewidział że Baskowie będą cały mecz się murować.
Witam. Mam problem. Ściągnąłem to wersje torrenta z Multiupload. Chce otworzyć w BestPlayerze, i pojawia mi się, że ten format nie jest obsługiwany. Jak naprawić mój problem?
Podzielam zdanie TominJo. Jeśli faktycznie mu tak zależy na Barcy, to przyjmie ofertę. A jeśli jednak woli kasę, to Alves prawdopodobnie wyląduje w City, gdzie pewnie będzie zarabiał z 250 tys. tygodniowo.
Ale nadajecie na tego Ibre.. Ibra to tamto.. A sięgnijcie pamięcią kilka meczów wstecz, i zobaczcie kto dla Nas gole strzelał ? Kto doprowadzał nas do radości ? Wiadomo, za dobrze się nie zachował z tym faulem, ale myśle ze dużo osób by zrobiło coś podobnego jak on ;-)
Zobaczycie, jeszcze nie raz będziecie go wychwalac pod niebiosa ! :))
Komentarze
0
Jezus, ludzie trochę opanowania. Kilka dni temu wszyscy wychwalali Barçe, teraz już najeżdżają bo nie daliśmy rady trafić bramki murującym się Baskom. Spokojnie, jeszcze jeszcze rewanż gdzie Bilbao będzie musiało bardziej ruszyć do przodu, więc nie jest tragicznie. Dobrze że chociaż 0:0 a nie 1:1.
Więc spokojnie, bo co najazdy na Keite, Alvesa itp. Zostawcie to dla siebie. Mnie tez denerwują te wrzutki Alvesa w kosmos, ale będzie dobrze :)
0
Gaucho
Keita zagrał przyzwoity mecz przecież. Taki ktoś jak Keita jest nam potrzebny, silny, wysoki pomocnik, aby powalczyć w środku pola. Dlatego też Malijczyk został dziś wystawiony w pierwszej 11, abyśmy mieli przewagę w środku pola, niestety Pep nie przewidział że Baskowie będą cały mecz się murować.
0
W tekście wkradł się błąd, Real wygrał z Union 4:3.
0
Witam. Mam problem. Ściągnąłem to wersje torrenta z Multiupload. Chce otworzyć w BestPlayerze, i pojawia mi się, że ten format nie jest obsługiwany. Jak naprawić mój problem?
0
Podzielam zdanie TominJo. Jeśli faktycznie mu tak zależy na Barcy, to przyjmie ofertę. A jeśli jednak woli kasę, to Alves prawdopodobnie wyląduje w City, gdzie pewnie będzie zarabiał z 250 tys. tygodniowo.
0
Ale nadajecie na tego Ibre.. Ibra to tamto.. A sięgnijcie pamięcią kilka meczów wstecz, i zobaczcie kto dla Nas gole strzelał ? Kto doprowadzał nas do radości ? Wiadomo, za dobrze się nie zachował z tym faulem, ale myśle ze dużo osób by zrobiło coś podobnego jak on ;-)
Zobaczycie, jeszcze nie raz będziecie go wychwalac pod niebiosa ! :))
VAMOS BARCAA ! < 333333333333
0
A tak poza tematem :
Będzie prezentacja Keirissona ?
0
A na rm.pl już dzieciaki dostają orgazmu bo nie ich drużyna wyeliminowała Barcelonę.
Slow od ku*w możesz sobie wyzywac swoich 10-letnich kolegów, a nie Nas ;-)
0
only1ronaldo
żebyś się jeszcze nie ździwił ;)
0
Witam wszystkich! :))
Sorry za off-topic, ale
Czy mógłby mi ktoś podac cechy charakteru naszego Kapitana? ( Puyol )
Potrzebne mi są do wypracowania! :))
Z Góry dziękuje ;]