O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

przestań spamować, bo będzie ban!

mod

0

Ban!

0

do redakcji:

pisze sie "Cracovii" przed dwa i na koncu.

Tak samo Legii.

Bo nie ma czegos takiego jak Cracova i Lega.

0

Si@ra kibicuja Barcy bo dobrze gra w pilke.

Spojrz na jedna rzecz -np. na stadion Camp Nou - totalny piknik, brak fanatykow, dopingu, ultras itp.

ogolnie lipa.

Kibice to za duzo powiedziane, wiekszosc z nich to sympatycy w kapciach przed telewizorem - smiesza mnie ci wielcy "kibice" z Polski Barcy, Chelsea, Manchesteru, Interu, Realu itp... gdzie wiekszosc z nich nie byla nawet na stadionie tychze druzyn. no ale "kibicuja" im bo dobrze graja w pilke, a jak bedzie lipa to sie przerzuci na inny super ekstra europejski klub i po klopocie.

skad tylu kibicow Barcy na calym swiacie? bo dobra pilka jest... ale najlepsze jest to ze 30 tys fanow Barcy kontra 3 tys fanow Lecha, Legii czy Wisly i ci pierwsi nie istnieja pod wzgledem ultras, dopingu czy chuliganki.

ja tam nie "kibicuje" zadnemu europejskiemu zespolowi.. bo co to za kibicowanie skoro mecze sie oglada w tv?

bezsens.

napieprzacie niektorzy na Polska pilke, ok ale jesli chodzi o kibicow Hiszpania jest sto lat za murzynami.. i Polskim fanatykom moga lizac stopy.

Teraz np. "Fani" z Polski musza przyjechac na Reymonta bo z Hiszpanii pewnie pojedziecie kilkadziesiat osob... biedne to jest. patrzac na to ze Wisly w srode ma byc ponad 5 tys ! a jaka sportowo Wisla jest a jaka Barcelona !

miedzy tymi klubami jest PRZEPASC .

0

regulamin!

mod

Zobacz wszystkie

0

Ban!

0

Si@ra kibicuja Barcy bo dobrze gra w pilke.

Spojrz na jedna rzecz -np. na stadion Camp Nou - totalny piknik, brak fanatykow, dopingu, ultras itp.

ogolnie lipa.

Kibice to za duzo powiedziane, wiekszosc z nich to sympatycy w kapciach przed telewizorem - smiesza mnie ci wielcy "kibice" z Polski Barcy, Chelsea, Manchesteru, Interu, Realu itp... gdzie wiekszosc z nich nie byla nawet na stadionie tychze druzyn. no ale "kibicuja" im bo dobrze graja w pilke, a jak bedzie lipa to sie przerzuci na inny super ekstra europejski klub i po klopocie.

skad tylu kibicow Barcy na calym swiacie? bo dobra pilka jest... ale najlepsze jest to ze 30 tys fanow Barcy kontra 3 tys fanow Lecha, Legii czy Wisly i ci pierwsi nie istnieja pod wzgledem ultras, dopingu czy chuliganki.

ja tam nie "kibicuje" zadnemu europejskiemu zespolowi.. bo co to za kibicowanie skoro mecze sie oglada w tv?

bezsens.

napieprzacie niektorzy na Polska pilke, ok ale jesli chodzi o kibicow Hiszpania jest sto lat za murzynami.. i Polskim fanatykom moga lizac stopy.

Teraz np. "Fani" z Polski musza przyjechac na Reymonta bo z Hiszpanii pewnie pojedziecie kilkadziesiat osob... biedne to jest. patrzac na to ze Wisly w srode ma byc ponad 5 tys ! a jaka sportowo Wisla jest a jaka Barcelona !

miedzy tymi klubami jest PRZEPASC .

0

MECZ JEST W KRAKOWIE NA 100%

INFORMACJA ODNOSNIE BILETOW DLA FANOW BARCY NA MECZ Z WISLA PRZY REYMONTA !!!! INFO na 100% PEWNE OD OSOB Z KLUBU WISLY !! BILETY ZOSTANA WYSLANE DO HISZPANI, NIE BEDZIE MOZLIWOSCI ICH ZAKUPU W KRAKOWIE !!!!

0

INFORMACJA ODNOSNIE BILETOW DLA FANOW BARCY NA MECZ Z WISLA PRZY REYMONTA !!!! INFO na 100% PEWNE OD OSOB Z KLUBU WISLY !! BILETY ZOSTANA WYSLANE DO HISZPANI, NIE BEDZIE MOZLIWOSCI ICH ZAKUPU W KRAKOWIE !!!!

0

PISZE OCZYWISCIE O BILETACH NA SEKTOR GOSCI (PRZEZNACZONEGO DLA FANOW BARCY) A JESLI KTOS CHCE KUPIC BILET NORMALNIE NA TRYBUNY WISLY TO OK, ALE ZEBY WAM DO GLOWY NIE PRZYSZLO WEJSC NA TRYBUNY WISLACKIE W BARWACH WISLY!! CHCECIE CHYBA CALI WYJSC Z MECZU, A WIDOKU PALACEGO SIE SZALIKA CZY TAM KOSZULKI BYM TYM BARDZIEJ NIE ZNIOSL. NIE ZAPOMINAJCIE ZE WISLA MA WY... NA BARCE, NIC ICH Z NAMI NIE LACZY DLATEGO NIE UTOZSAMIAJCIE SIE Z TYM ZE JESTESCIE KIBICAMI BARCY-DLA WLASNEGO DOBRA!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?