0

Moje prywatne zdanie na temat odejścia Neymara! Dla mnie to spełnienie marzeń! Barca to więcej niż klub, a ten zawodnik był kulą u nogi dla klubu. Swoim wizerunkiem, prowokacyjnym zachowaniem, wybuchowością i stylem gry nie pasował nigdy do Barcy. Sprzedaż tego chłopaka, który co prawda się dopiero rozwija za takie pieniądze, to genialny ruch ze strony Barcy. Mamy kasę na każdego piłkarza świata, a odchodzi gość który miał najsłabsze statystyki z całej trójki, miał najwięcej negatywnych momentów na boisku, czyli bójki, kłótnie, głupie kartki i jedynie w kilku ważnych meczach był decydującym piłkarzem. Oczywiście nie ujmuje mu, no jest dobry, ale kurde felek nie aż taki dobry żeby bulić za niego taki hajs. Nienawidziłem patrzeć na Neymara w lidze, gdzie marnował seta za setą, a jego kreowanie akcji kończyło się w większości na podaniu do tył, bądź stratą. Ludzie naprawdę ten gość póki co nie był geniuszem, a sprzedajemy go zapewniając sobie kasę na dwa najbliższe okna transferowe. Majstersztyk.
Oby Ney grał dalej swoje ;D

0

Specjalna prowokacja na terenie halimadrit. Pchły nie będzie to próbują pokazać jacy to oni zjednoczeni. Pakować torby i na trening, a nie pajacować po stadionie rywala. Faktycznie brakuję prawdziwych kapitanów jakim był choćby Carles. Iniesta za miętki, żeby tam krzyknąć... Ee gówniarze, chować te zabawki, wracamy do domu! Brakuję kierownika szatni.
Trudny sezon przed nami, ale tego się można było spodziewać, po potrójnej koronie.

6

Ty no dobra, ale Alexis droższy od Suareza? ;D

0

Tu chodzi o to, żeby klub sam radził sobie z kibicami, a nie żeby organizacja musiała to robić. Wyobraź sobie jakby organizacja musiała identyfikować na wszystkich stadionach w Hiszpanii ludzi dopuszczających się aktów przemocy. A tak karają konkretny klub, a klub niech robi co chcę; szuka i kara goscia, albo płaci za niego i cisza.

0

Oj kolego, chyba za bardzo patrzysz na Rafe przez pryzmat spotkania z Elche. W meczu z silniejszym Depor, nawet wchodząc w drugiej połowie Rafa nie wniósł za wiele w poczynania zespołu. Może jedno podanie. Moim zdaniem na ten mecz niezbędni, są Xavi i Rakitic, który jest na fali wschodzącej; dwa kluczowe podania w ostatnim meczu i ogromna praca w defensywie pokazują, że może wnieść dużo w dzisiejszym meczu. Choć właśnie nie wiem, czy nie jest za bardzo zajehany po ostatnim spotkaniu. Zobaczymy na kogo postawi Lucho, ciężko wytypować na jaką 11 się zdecyduję.

0

Z tym Godinem i Koke, to rozumiem że z sentymentu do Atletico, bo ogólnie to mnie rozśmieszył ;D

0

Łokieć na głowę, a nie silniejszy człeniu ;)

0

Masz rację. W tym sezonie jeszcze niczego ważnego nie osiągnęliśmy jako drużyna, oprócz drugiego wygranego meczu z PSG! Dziwi mnie tylko dlaczego mister nie idzie tą drogą i nie wprowadza futbolu totalnego z 3 obrońcami. W lidze hiszpańskiej trzeba strzelać 2, 3 bramki w pierwszej połowie, żeby potem sobie móc klepać, a nie na odwrót. Brak mi elementu zaskoczenia w taktyce ze strony Lucho, ale tak jak mówisz, chciałbym opuścić ,,koparę'' z zaskoczenia na koniec sezonu. Visca el Barca!

6

Jaja se robisz? Czy masz 10 lat?A bo Ty madritista. Taka nieciekawa u Was strona, że u nas przegląd prasy musisz czytać?

0

Nooo gościu masz 100 % racji!! Ogromny błąd to nie ściągnąć Cuadrado, który zrobiłby ogromną rywalizację, nawet dla Neya. Masche powinien grać jako podstawowy, a Busi do roboty! Próbować go bardziej na środku pomocy. Drugi błąd to wiara w Pedro, który jest w tak ogromnym dołku formy, że to się nie dzieję. Przypominam kto w ostatnich meczach z Realem ładował brameczki!! Myślę, że ma za bardzo obsrane łydy i za bardzo zależy mu na podstawowym składzie przez, co nie podejmuję tego samego ryzyka co kiedyś. Składu bym tak nie kreślił, bo jest 15 zawodników grających na wysokim poziomie, tylko martwi ten 3 osobowy atak. Młodzi nie będą na razie ciągnąć meczy nawet z dołem tabeli, choć za rok podejrzewam, że Sandro będzie mocno pukał do drzwi wyjściowej 11.

0

Liczę, że zobaczymy go z Ajaxem :)

0

Jestem niemal pewny, że Mascherano zagra na defensywnym pomocniku w meczu z Eibar. Chyba, że znów Samper i wtedy Masche z Ajaxem :P

0

Interwencja z końcówki meczu jak włożył kłodę w polu karnym gościowi z Rayo - perfekcyjna! Przecież to nasz największy profesor obrony Barcelony, musi grać w takich meczach jak z PSG! Jedna z niewielu decyzji Lucho, której nie zrozumiałem i okazała się złą.

0

Mathieu jest najszybszym zawodnikiem Barcy, był o tym artykuł ;)
A z Bartra nie widzę najmniejszego sensu próbować go na prawce i nie dlatego, że chcę mu jakoś umniejszać, ale mamy już dwóch poprawnych zmienników na tej pozycji ;)

0

PolacoBlaugrana Twój przedmówca faktycznie piszę niczym rasowy gimbazior. Pamiętaj jednak, że zawsze należy wymagać najpierw od siebie, a potem dopiero od innych. Mimo edycji swojego komentarza, nadal nie dostrzegasz wyrazu napiszać. Poza tym jeżeli bronimy mowy polskiej i jej znaków, to cudzysłów jakiego użyłeś napewno nie jest polski. Oczywiście to zwyczajne czepianie się, bo każdy wykonuje daną czynność na tyle ile mu starcza opanowanej na dany temat wiedzy, stąd wydaję mi się bezsensowne pouczać innych w Internetach. Chyba, że ktoś ma misję nauczać świat. To kto jak piszę jest świetną wizytówką i daję możliwość wyboru z kim chcemy dyskutować i kogo chcemy w ogóle słuchać. Pozdrawiam Cię Polaco ;)

0

No, no, no. Luis zaskoczył cały świat wystawionym składem. Rzadko się to zdarzało ostatnimi czasy.

1

Pierwsze mecze grupowe, będziemy niestety musieli radzić sobie bez Suareza i z Neymarem po kontuzji, bo to już niebawem. Miejmy nadzieję, że zagramy solidne mecze dzięki piłkarzom i wykazującemu się coraz większa mądrością Enrique.

2

Bo większość, gdyby się otworzyła na wymianę ciosów, to schodziła by po 45 minutach z bagażem 3, 4 goli w plecy. Muszą trzymać sumiennie szyk obronny, żeby nie robić zbyt wielu przestrzeni na boisku. Nie każda drużyna ma tak świetnych piłkarzy, aby móc się utrzymywać przy piłce połowę meczu, przy świetnie grających w odbiorze przeciwnikach.

1

Witam. Cieszą trzy punkty, choć paznokcie ma większość zjedzone. Nie podobał mi się w ogóle pomysł na dośrodkowania, który uporczywie wdrażali co niektórzy gracze Barcy. Mam nadzieję, że ekipa się zgrywa i z czasem będzie coraz lepiej. Cieszy ta wiara w młodych, oraz powrót na boisko Generała, który zawsze wprowadza dla mnie ogromny spokój. W takim momencie gry kiedy Barca prowadzi z zaciętym zespołem, Generał będzie niezawodny. Jest obiecująco, natomiast nadal jestem dość sceptyczny i z lekkim niepokojem patrzę na fazę grupową ligi mistrzów.

10

Przecież wyraźnie jest napisane, że udali się pociągiem ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?