Oczywiście Ces powinien grać w Barcelonie pasuje do ich stylu napewno bedzie mu sie dobrze gralo z druga linia bedzie duzo klepy.Napewno jest wart Fabregas tych pieniedzy.Ces czekamy mam nadzieje ze nie dlugo;))
Oczywiście Ces powinien grać w Barcelonie pasuje do ich stylu napewno bedzie mu sie dobrze gralo z druga linia bedzie duzo klepy.Napewno jest wart Fabregas tych pieniedzy.Ces czekamy mam nadzieje ze nie dlugo;))
Komentarze
1
Jorrel Hato? :)
0
Oczywiście Ces powinien grać w Barcelonie pasuje do ich stylu napewno bedzie mu sie dobrze gralo z druga linia bedzie duzo klepy.Napewno jest wart Fabregas tych pieniedzy.Ces czekamy mam nadzieje ze nie dlugo;))
1
Jorrel Hato? :)
0
Oczywiście Ces powinien grać w Barcelonie pasuje do ich stylu napewno bedzie mu sie dobrze gralo z druga linia bedzie duzo klepy.Napewno jest wart Fabregas tych pieniedzy.Ces czekamy mam nadzieje ze nie dlugo;))