6

Najśmieszniejsze, nie jest to co powiedzał CR, bo oni muszą jakoś reagować, najśmieszniejsze i żenujące jest własnie zachowanie Pique, bo zachwouje sie jak niedorozwinięty dzieciak. Jak widze takich fanów jak, tu co udzielają sie w komentarzach i bronią Pique, zapominajac co gada i wytykajac, ze nie ma czego zazdroscic, to mi wstyd, ze musze kibicowac temu klubowi z takimi osobami.

0

brak - Varane, Ramosa, Marcelo, Carvajala, Keylora, Bale, Modrica, Kroosa a twoim zdaniem PRAWIE 1 skład?

0

boże ale gimbazą wieje, potem przez takich jak ty sie wysmiewaja z kibiców Barcelony, w jakim sensie niby zniszczony?, ze zlota pilke wygral 2x z rzędu ?

0

Pomimo tego Real nie wygrał ledwo 1;0, tylko cały mecz mial duża przewage i wygrał 2;0 wiec nie gadajcie, ze mieli szczescie, na Barcelonie mówi sie UEFAlona bo od dawien dawna pomagali im wygrywać mecze, LM Chelsea (gdzie sam sedzia sie przynal) sytuacje w meczu z Realem 4:3 gdzie dostali czerwona i z dupy karne od nurkujacego Neymara i w tym tkwi róznica, nie zauwazyc minimalnego spalonego, ktory i tak nie przesadza o meczu, a pomoc wygrac np. karnym :)

1

No i jaki to ma zwiazek z dzisiejszym meczem Realu? wygrali zasłużenie, a ty żyjesz wczorajszym meczem, i dajesz jakieś aluzje, wczoraj to wczoraj, to, ze zle gwizdal na meczu z Barcą to odrazu szukasz czegos zlego w meczu z Realem, paranoja

1

Przecież tam nie było spalonego to po co ta dyskusja? Real wygrał zasłużenie, Elche gówno im zrobiło, trzeba to przyznac

1

Ale ty masz Kesh kompleksy kurw* pod każdym komentarzem, chłopie wczoraj pokazali dyspozycje z Malagą, obudź sie

0

Ty serio masz jakieś problemy chłopie, przez takich jak ty, potem sie z nas wyśmiewają, że szukamy winy tam gdzie jej nie ma. Każda bramka Realu wpadła słusznie, nie było żadnych karnych z dupy ani innych sytuacji. Sędzie bardziej w tym meczu przeszkadzał Realowi, choćby nie dał czerwonej, która powinna być przy faulu na Bale (nie wiem czy to sie jakoś odmienia), a wiec idz lepiej spać bo rano do szkoły.

4

Najbardziej na tej stronie kocham takie sytuacje jak dzisiaj. Przed meczem z Malagą - "Realowi Modric, nic nie pomoże" , "Messi dzisiaj hattrick", "Real 0 formy, Barca coraz lepiej", za szybko krytykujecie przeciwne zespoły a Barcelone wychwalacie i dzisiaj jest tego piękny przykład. Kibicuje Barcelonie kilka lat, ale należe do tych normalnych kibiców, a nie typowej gimbusiarni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?