O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

barca barcaaaaaa barcaaaaaaaaaaaa

mes que un club

visca el barcaaa

panowie dobrze się stało że do finału doszła drużyna która ma najpiękniejszą piłkarską filozofię na świecie, barcelona ma przede wszystkim grać pięknie a sukcesy mają być dodatkiem do spektaklu który rok w rok tworzy ten zespół.....gdy dzisiaj kibice chelsea byli brawo drogbom nie drogbom to chciałem wyrzucić telewizor przez okno, taki drogba to w barcelonie nie miał by prawa bytu, co chwilę się przewraca, wykopuje piłkę i symuluje, ileż razy oni się dzisiaj przewracali i obserwowali obrońców wyczekując ku temu najlepszego momentu... zawodnik barcelony koncentruje sie na strzeleniu bramki a nie ciągłej symulacji....to właśnei dlatego na camp nou zawsze byli i będą najlepsi z najlepszych: kubala, cryuijff, romario, laudrup, guardiola, RONALDO, stoichkov, maradona, rivaldo, figo, ronaldincho, messi, xavi, iniesta itp. itd. Barcelona ma w swoich sdzeregach zawodników którzy mają najwięcej nagród indywidualnych, zwłaszcza w ostatnich latach.. chelsea natomiast "zawsze" idzie po trupach a jej gry nikt nie pamieta bo nie ma czego, , , , jesli ktois jest fanem umiejetnosci pilkarskich i wierzy ze boisko pilkarskie jest teatrem ktory oglada sie z zapartym tchem to ten ktos jest kibicem barcelony . koniec kropka

0

strzeżmy sie hiddinka, ruscy tak rozjechali holandie na mistrzostwach europy ze pomarańczowi takiej porazki to od 7 dekad nie pamietaja...RUSCY.... 80% zasługi to wprawna ręka starego lisa jakim jest niewątypliwie Guus.....cała chelsea nie może nam zaszkodzić tyle co on sam jeden, do messiego pewnie wydeleguje nie bosingwe ale najlepsze TGV na europejskich boiskach czyli essiena no i n asz messi bedzie niestety BEZNADZIEJNY, jednak mamy w składzie najlepszego napastnika na świecie samuela "stepiarza" Eto'o więc bądźmy pewni swego.... właśnie p[ostawiłem 2 kupony na barce.....

Zobacz wszystkie

0

barca barcaaaaaa barcaaaaaaaaaaaa

mes que un club

visca el barcaaa

panowie dobrze się stało że do finału doszła drużyna która ma najpiękniejszą piłkarską filozofię na świecie, barcelona ma przede wszystkim grać pięknie a sukcesy mają być dodatkiem do spektaklu który rok w rok tworzy ten zespół.....gdy dzisiaj kibice chelsea byli brawo drogbom nie drogbom to chciałem wyrzucić telewizor przez okno, taki drogba to w barcelonie nie miał by prawa bytu, co chwilę się przewraca, wykopuje piłkę i symuluje, ileż razy oni się dzisiaj przewracali i obserwowali obrońców wyczekując ku temu najlepszego momentu... zawodnik barcelony koncentruje sie na strzeleniu bramki a nie ciągłej symulacji....to właśnei dlatego na camp nou zawsze byli i będą najlepsi z najlepszych: kubala, cryuijff, romario, laudrup, guardiola, RONALDO, stoichkov, maradona, rivaldo, figo, ronaldincho, messi, xavi, iniesta itp. itd. Barcelona ma w swoich sdzeregach zawodników którzy mają najwięcej nagród indywidualnych, zwłaszcza w ostatnich latach.. chelsea natomiast "zawsze" idzie po trupach a jej gry nikt nie pamieta bo nie ma czego, , , , jesli ktois jest fanem umiejetnosci pilkarskich i wierzy ze boisko pilkarskie jest teatrem ktory oglada sie z zapartym tchem to ten ktos jest kibicem barcelony . koniec kropka

0

strzeżmy sie hiddinka, ruscy tak rozjechali holandie na mistrzostwach europy ze pomarańczowi takiej porazki to od 7 dekad nie pamietaja...RUSCY.... 80% zasługi to wprawna ręka starego lisa jakim jest niewątypliwie Guus.....cała chelsea nie może nam zaszkodzić tyle co on sam jeden, do messiego pewnie wydeleguje nie bosingwe ale najlepsze TGV na europejskich boiskach czyli essiena no i n asz messi bedzie niestety BEZNADZIEJNY, jednak mamy w składzie najlepszego napastnika na świecie samuela "stepiarza" Eto'o więc bądźmy pewni swego.... właśnie p[ostawiłem 2 kupony na barce.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?