0

Bravo Miki

0

A za co Chuck Norris siedział?

0

Ma ktoś może jeszcze 2 bilety do sprzedania bo ten termin mi pasuje. Moje GG 10391415

0

czytelnik

Skąd ty takie informacje bierzesz, że dzisiaj Chelsea gra z City? Chyba że skończonego kalendarza majow

0

graco 120
ja bylem kilka razy na meczach barcelony.bilety kupujesz na stronie servicaixa.com,placisz karta i z ta sama karta drukujesz bilety w wyznaczonych maszynach.jest ich w barcelonie bardzo duzo

0

do redakcji...real z granada gra na wyjezdzie a z mallorca w domu

0

Drodzy Cules(nie dotyczy sezonowcow)zagralismy bardzo dobre spotkanie tylko zabraklo nam szczescie.chelsea po strzeleniu bramki madrze sie ustawila w defensywie i nam utrudniala gre.bronili jak mogli bo to korzystny wynik dla nich bez straconej bramki u siebie.udalo sie!!!Panowie teraz zostaly nam 2 mecze o wszystko!pierwszy w sobote z madrytem o prestiz i mysle ze o lige.drugi we wtorek o final ligi mistrzow!kibicuje barcelonie od 96 roku(od czasow ronaldo luiz nazario de lima)i bylem na 8 meczach na camp nou w tym 3 z realem madryt(wygranych) i zawsze wielka barcelona pokazala klase!wierze w to ze pokonamy chelsea z korzystnym dla nas bilansem ale apeluje do wszystkich zeby nie pisali komentarzy typu:pokonamy ich z palcm w dupie,chelsea na CN jest przegrana itp.troche szacunku do rywala sie nalezy!VeB

0

chodzi o rekord brazylijczyka ronaldo

0

Wybiera sie ktos moze na rewanz?

0

witam wszystkich cules!mam pytanie czy wybiera sie ktos na rewanz do barcelony?ja lece z kolega 25-go i mozna bylo by sie spotkac przed meczem!chetnych prosze o kontakt na GG 10391415

0

po cichu mozna liczyc na swiateczna manite blaugrana

0

kiedy i o ktorej jest final?

0

wie ktos moze na jakim programie bedzie transmisja meczu Barca-Milan?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?