0

"Niech się boi bo oto Mistrz nadchodzi :D Kataloński walec zmiażdży ostatnią przeszkodę na swojej drodze :) Wierzę w to :) "

Mam pytanie: tak samo jak zmiażdżył w półfinale przedostatnią przeszkodę?

0

Abidal do środka, za Busquetsa Sylvinho a Yaya na DMC bo inaczej to kiepsko to widze, przez całą połówkę Yaya aż rwie się do rozgrywania ale z pozycji obrońcy nie ma takiego pola manewru

0

wiecie, że Huntelaar grał dzisiaj? :D

0

Abidal mistrzu ;) gra wyśmienicie z Henrym

0

haha caceres zamiast obczajać boisko to spoglądał na tą niunie co siedziała przed nim ;D

0

sopcast kanał 6543

0

Messi na razie nie ma dnia (często go koszą chamy :P), ale za to jak idzie reszcie drużyny :)

0

miał xavi strzelac...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?