ssmamut
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Niech się boi bo oto Mistrz nadchodzi :D Kataloński walec zmiażdży ostatnią przeszkodę na swojej drodze :) Wierzę w to :) "
Mam pytanie: tak samo jak zmiażdżył w półfinale przedostatnią przeszkodę?
0
Abidal do środka, za Busquetsa Sylvinho a Yaya na DMC bo inaczej to kiepsko to widze, przez całą połówkę Yaya aż rwie się do rozgrywania ale z pozycji obrońcy nie ma takiego pola manewru
0
wiecie, że Huntelaar grał dzisiaj? :D
0
Abidal mistrzu ;) gra wyśmienicie z Henrym
0
haha caceres zamiast obczajać boisko to spoglądał na tą niunie co siedziała przed nim ;D
0
sopcast kanał 6543
0
Messi na razie nie ma dnia (często go koszą chamy :P), ale za to jak idzie reszcie drużyny :)
0
miał xavi strzelac...