stany_lekowe
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
co ten hajto pier****
0
zrobcie ankiete. kto ogladal na tvp a kto na polsacie bo sam nie wiem kogo jest gorej sluchac szpakowskiego czy hajto
2
Hajto pie******* sie,. Witam Panie Laskowski
3
Muller naładowany jak karabin he
0
zrobi. muszą wyświetlenia się zgadzać. ten artykuł też jest dla tego
1
2x kwadrat Alves zagrał. a tak na poważnie, jest zajebiście!
0
ma ktoś jakiś sensowny link?
0
qbuteq
alez wypowiedź. skopiowałem, wydrukowałem i zawiesiłem na ścianie. praw autorskich do tego chyba nie masz co
0
fifa 16 ps4 ktos?
0
dlaczego na polsat news od 2godzin leci transmisja z parady zwycięstwa w Moskwie? a może ja Russia Today oglądam.
0
fifa16 ps4 ktos? .
0
ale niede.. .
0
wiele innych, leepszych tytułów newsa można
0
Bale nie chce powiedzieć czy grał w golfa, co oni z tym mają..
Suarez 95/6 in form będzie idealny do draftów
0
już nie wiem po co odpicowaliście tak tą stronkę. już nie wiem dlaczego tak szybko brniecie do poziomu onetu. ile razy już to pisaliście. ehh wizualnie stronka lepsza od tej fanów Realu Madryt, ale poziom artykułów często przykry
0
oficjalnie się do tego przyznał po ostatniej wpadce Realu Madryt w La Liga.
1
jeszcze 3tyg temu słowa Bejla o szansach i wierze w mistrzostwo wydawały się. niepoważne. Zidan oficjalnie nie wierzył w to. najlepsza liga na świecie na ten moment i nic nie wskazuje na to by miało się to szybko zmienić.
0
nie da sie odizolować MSN. to. jest. szybki kryzys. wymagania j oczekiwania zderzyły się z rzeczywistością jak zimny wiater z ciepłym. i wynikła burza, szybki kryzys
0
a nie lepiej zlitować się nad sobą i skupić się na lidze?
2
jak widze takie komentarze to ciut bardziej wierze w ludzi
0
pisze na kuponie.
4
To wszystko będzie ważne w czwartek. teraz wszystko musi się skupić na meczu z Atletico
0
to moze mieć wpływ na pilkarzy
0
redakcja myśli nad tytułem? mam dobry. "Real wygrywa na Camp Nou" co Wy chcecie jeszcze wymyślać.. chyba, że myślicie nad jakimś chwytliwym tytułem, żeby tylko zgadzały się komentarze wywołane kłótniami 12 latków z 8 latkami. hajs hajs hajs
0
teraz uwaga. moim zdaniem to najlepszy moment na najzimniejszy prysznic. okazuje się, że wyłączenie MSN od reszty drużyny i liczenie jedynie na ich błysk nie jest zawsze najlepszym wyborem. dzisiaj Real wygrał na Camp Nou, boli mnie ten mecz, ale wierze, że podziała to na piłkarzy jak mecz na Anoeta rok temu. nie wiem, ja tylko wierze. ta porażka boli, ale daje nadzieje
1
dziwi to jeszcze kogoś? myślałem, że w pierwszej dostanie
0
telewizjada mi działa ciekawe czy na długo :)
0
dziękuje wszystkim za pomoc. czekam na dalsze propozycje.
0
rozumiem to. dużo nie trzeba by to w sumie pojąć, ale dajcie mi link z dobrą transmisją bo na śląsku dzisiaj będą ofiary śmiertelne a tego chyba byśmy wszyscy chcieli uniknąć.
0
proszę ludzi z wyobraźnią o wstawienie się w mojej sytuacji. miesiąc czasu czekam na ten mecz. jestem jedną z ofiar zerwania umowy z nc+ po przegranej walce o prawa do transmisji LA LIGA, i 20 minut do meczu nie działa mi telewizjada i żadna transmisja która wybieram. czujecie to ku***? pomocy. pomocy. S.O.S