0

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=603939006283091&set=a.481413311868995.115540.100000009914730&type=1&theater kliknijcię lubie to pod zdjęciem i udostępnijcie jeśli możecie. Bardzo proszę !

0

Piękny triumf Barcelony!!
Mecz bardzo fajny , przyjemny dla oka.
Moim zdaniem Ronaldo w meczach o wyższą stawkę nie wytrzymuje i właśnie tutaj przewagę nad nim ma Messi, który udowodnił tym meczem że jest lepszym od CR7 i to on zasługuje na złotą piłke:) FCB

0

Wszystkiego Najlepszego Leo!! ;]

0

przecież powiedział, że jego idolem jest ronaldo i chciałby zobaczyc jego pojedynek z messim , więc odpowiedz jest jasna chodzi mu o ronaldo z realu...

P.S też chce sancheza w Barcelonie !!!

0

VISCA EL BARCA !!!

VISCA EL CATALUNYA !!!

BARCAAAAAA !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?