O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 81
  • Polecenia 0

Komentarze

0

to moga być plotki ale to że David chce grać w Barcy to jest dla mnie pewne ;]

0

Ja już czekam tylko na oficjalne informacje typu że np. Villa w Barcelonie a nie może Villa w Barcy a może w Manu a Eto w Barcy a może w City... Nudne są te spekulację...

0

szaman

wiadomo że Kaka jest najlepszym Brazylijczykiem i tyle w temacie.

Są też jeszcze bardzo dobrzy np. Alves, Julio Cesar, Fabiano czy Lucio ale gdyby nie Kaka to zespól nie wiedział by jak ma grać jest Mózgiem. Jak u nas Xavi ;)

0

Jeśli Eto odejdzie to dla mnie nie ma innej opcji Barca musi kupić Ville bo Bojan za słaby a Henry idealnie spisuję się na lewej stronie.

0

Brawo a Dunga niech wie ze Dani jest lepszy od Maicona!

Zobacz wszystkie

0

Po 1 połowie meczu Hiszpania-Nowa Zelandia stwierdzam fakt że moim marzeniem jest żeby Barca kupiła kogoś z 2 Villa/Torres , Capdeville (na lewą obronę) i Fabregasa bo sezon bedzie ciężki a ich gra w dzisiejszym meczu jest piękna do 1 połowy:

Capdevilla - 2 asysty

Villa - asysta i świetna gra

Torres - Hat Trick

Fabregas - 1 Gol i bardzo mądra gra

Ale to tylko moje marzenie... ;)

0

Niech zostaje... w Barcy jest wielu lepszych piłkarzy

0

Jak Real trafi na Liverpool to bedzie rewanż z LM 2008/2009 bo w dwumeczu dostał 5:0 ;]

A Barca oprócz Interu nie bedzie miała silnych przeciwników. ;]

0

Ibra jest dobry ale VILLA NAJLEPSZY...

0

jak ma przyjść to nie za 25mln tylko mniej kasy lepiej kupić lewego obrońce a nie środkowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?