1

@Firestone Wykres podań piłkarzy Barcelony w pierwszej połowie

0

@barcowy1899 Barcelona 2 Getafe 0

1

@BulaKG akurat w presezonie grał świetnie na środku, ale jednak rzucanie na PO Araujo to głupota

3

@Comentateiro 3000 tys.? to faktycznie masa ludzi

1

@doc wymówki, na ten moment Gundo go deklasuje

4

@Nazio_87 nie przypadkiem 2001?

0

Mistrz i TOP4: Barcelona, Real M, Atletico, Real Sociedad
Król strzelców: Lewandowski
Najlepszy asystent: Griezmann
MVP: Gundogan
Zamora: MAtS
Spadkowicze: Cadiz, Valencia, Almeria
Rewelacja sezonu: Fati/Las Palmas

0

@barcowy1899 City Arsenal ManU Chelsea

0

@VegetaPolska bardzo ciekawe jak to za rok będzie wyglądało, jeśli Anglik i Francuz faktycznie nie przedłużą swoich kontraktów

0

@VegetaPolska i jak wtedy widzisz podstawowy atak Realu?

0

@Katalończyk 99 ale Totki chcą za niego 100+, nawet jeśli jest taki temat, to będę mocno zaskoczony jeśli Real tyle za niego wyłoży

3

@MessiTheBesst Garcia za grube pieniądze przyszedł? Myślałem, że za darmo

1

@Barcasub Ale po co ta dyskusja? Zawsze będę wolał zawodnika, który chce grać dla Barcelony, a nie jest trzymany na siłę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lisek ja jedynie Cancelo myślę że jakaś tam szansa jest

1

@RoberDzik to prawda, ale mogliśmy też mieć 0 rok temu

1

@lucca87 Alemany masterclasssss, dwóch zawodników w cenie jednego

0

@Chucky ja tego transferu nie chce ze względu na wiek Portugalczyka oraz niemałą kwotę transferu, ale jak przyjdzie to na pewno odegra istotna rolę

0

@takisobiektos mówisz masz

0

@krissu8 mi się wydaje że była

1

Dobry ten mecz Bayern Liverpool, już 3:3

0

@WiernyKibicToJa Duży plus to lewa strona w drugiej połowie (Balde+Fati) oraz Romeu. Na minus spory to Lewy i Ferran. Pierwszy drewniany, drugi niewidoczny przez długie fragmenty.

1

@JimMorrisonFCB pierwsze slysze, o jakim faulu Marcelo mówisz? może jakieś nagranie?

1

@FCB_dimiC Mi też się wydaje, że on może być pierwszym do odejścia z tych większych nazwisk. Odchodzi jego ziomek Dembele i nie kojarzę z kim więcej on się trzymał w Barcelonie jakoś bardziej. Dodatkowo jego preferowaną pozycja jest ŚO, a prawodoponie drugi sezon będzie w większości występował na PO. Oczywiście to tylko moje domysły, ale tak to czuje.

1

@lucca87 opcja 1, ale bez Doku i ewentualnie przyspieszenie operacji z Roque:)

0

@JustMlody minus: Lewy- pilka mu odskakiwala, troche popsul akcji choc zadnej typowej "setki" nie miał, Fermin- mecz przecietny, sporo niedokladnosci, ale przynajmniej byl aktywny, staral sie pokazywac do gry, Ferran- malo aktywny na 9, niewidoczny przez dluzsze fragmenty gry
plus: zdecydowanie Balde i Fati- rozruszali lewą stronę, bardzo ładnie to chodziło +oczywiscie piekne trafienie naszej 10, Romeu- ładnie kasował akcje rywali, bardzo solidny, pozytywne zaskoczenie i trzeba trzymac kciuki, ze podtrzyma forme z dwoch ostatnich meczow, wyjsciowa czworka w obronie tez bardzo solidny wystep, nie pozwalali na zbyt duzo Milanowi w pierwszej polowie, Yamal- odwaznie wchodzil w drybling, pare razy ladnie zszedl do srodka, wystep bardzo dobry, choc mial pare momentow, gdzie powinien zagrac bardziej zespolowo
takie moje odczucia po dzisiejszym meczu:) ogolnie jestem zadowolony z naszej gry jak na trzeci mecz w presezonie

0

@Culers pewnie nazwa wykonawcy

9


piękna bramka Fatiego dla tych co zaspali:)

4

@barcanawieki pewnie z urazem pleców gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?