stickie
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone Wykres podań piłkarzy Barcelony w pierwszej połowie
0
@barcowy1899 Barcelona 2 Getafe 0
1
@BulaKG akurat w presezonie grał świetnie na środku, ale jednak rzucanie na PO Araujo to głupota
3
@Comentateiro 3000 tys.? to faktycznie masa ludzi
1
@doc wymówki, na ten moment Gundo go deklasuje
4
@Nazio_87 nie przypadkiem 2001?
0
Mistrz i TOP4: Barcelona, Real M, Atletico, Real Sociedad
Król strzelców: Lewandowski
Najlepszy asystent: Griezmann
MVP: Gundogan
Zamora: MAtS
Spadkowicze: Cadiz, Valencia, Almeria
Rewelacja sezonu: Fati/Las Palmas
0
@barcowy1899 City Arsenal ManU Chelsea
0
@VegetaPolska bardzo ciekawe jak to za rok będzie wyglądało, jeśli Anglik i Francuz faktycznie nie przedłużą swoich kontraktów
0
@VegetaPolska i jak wtedy widzisz podstawowy atak Realu?
0
@Katalończyk 99 ale Totki chcą za niego 100+, nawet jeśli jest taki temat, to będę mocno zaskoczony jeśli Real tyle za niego wyłoży
3
@MessiTheBesst Garcia za grube pieniądze przyszedł? Myślałem, że za darmo
1
@Barcasub Ale po co ta dyskusja? Zawsze będę wolał zawodnika, który chce grać dla Barcelony, a nie jest trzymany na siłę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lisek ja jedynie Cancelo myślę że jakaś tam szansa jest
1
@RoberDzik to prawda, ale mogliśmy też mieć 0 rok temu
1
@lucca87 Alemany masterclasssss, dwóch zawodników w cenie jednego
0
@Chucky ja tego transferu nie chce ze względu na wiek Portugalczyka oraz niemałą kwotę transferu, ale jak przyjdzie to na pewno odegra istotna rolę
0
@takisobiektos mówisz masz
0
@krissu8 mi się wydaje że była
1
Dobry ten mecz Bayern Liverpool, już 3:3
0
@WiernyKibicToJa Duży plus to lewa strona w drugiej połowie (Balde+Fati) oraz Romeu. Na minus spory to Lewy i Ferran. Pierwszy drewniany, drugi niewidoczny przez długie fragmenty.
1
@JimMorrisonFCB pierwsze slysze, o jakim faulu Marcelo mówisz? może jakieś nagranie?
1
@FCB_dimiC Mi też się wydaje, że on może być pierwszym do odejścia z tych większych nazwisk. Odchodzi jego ziomek Dembele i nie kojarzę z kim więcej on się trzymał w Barcelonie jakoś bardziej. Dodatkowo jego preferowaną pozycja jest ŚO, a prawodoponie drugi sezon będzie w większości występował na PO. Oczywiście to tylko moje domysły, ale tak to czuje.
1
@lucca87 opcja 1, ale bez Doku i ewentualnie przyspieszenie operacji z Roque:)
0
@Kitek1640 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13389241#comment-13389459
0
@JustMlody minus: Lewy- pilka mu odskakiwala, troche popsul akcji choc zadnej typowej "setki" nie miał, Fermin- mecz przecietny, sporo niedokladnosci, ale przynajmniej byl aktywny, staral sie pokazywac do gry, Ferran- malo aktywny na 9, niewidoczny przez dluzsze fragmenty gry
plus: zdecydowanie Balde i Fati- rozruszali lewą stronę, bardzo ładnie to chodziło +oczywiscie piekne trafienie naszej 10, Romeu- ładnie kasował akcje rywali, bardzo solidny, pozytywne zaskoczenie i trzeba trzymac kciuki, ze podtrzyma forme z dwoch ostatnich meczow, wyjsciowa czworka w obronie tez bardzo solidny wystep, nie pozwalali na zbyt duzo Milanowi w pierwszej polowie, Yamal- odwaznie wchodzil w drybling, pare razy ladnie zszedl do srodka, wystep bardzo dobry, choc mial pare momentow, gdzie powinien zagrac bardziej zespolowo
takie moje odczucia po dzisiejszym meczu:) ogolnie jestem zadowolony z naszej gry jak na trzeci mecz w presezonie
0
@Culers pewnie nazwa wykonawcy
9
piękna bramka Fatiego dla tych co zaspali:)
4
@barcanawieki pewnie z urazem pleców gra