3

@TR3YWAY w tym okienku wypożyczony do lata

0

Czy TVP transmituje wybrane mecze LE tak jak w przypadku LM? Czy tylko viaplay i strumyki pozostają?

0

@Rewolucja123 to Navi mocno spadło, nie spodziewałem się

0

Trochę już nie śledziłem sceny CSGO, jakie obecnie są najlepsze drużyny i gracze poszczególni?

1

@macio_944 właśnie widzę że to przez Super Bowl, dzięki za info

0

@macio_944 a to odcinki nie wychodziły w poniedziałki dotychczas? czemu taka zmiana?

2

@Nhyz pierwsze moje wspomnienie piłkarskie takie większe to mundial w RPA i Hiszpania, a szczególnie bramka Iniesty w finale :) potem zacząłem śledzić go w piłce klubowej i tak już zostało na Barcelonie

1

@Kaamilos87 nie ma Casemiro dziś

0

@hugz ja sobie na Twitterze oglądam, bo w polskiej tv nie ma chyba

0

@maarioo ja nie znalazłem

0

@bartas97 powinien być moim zdaniem, dziwne

1

Ładnie araby czyszczą Viniego, Brazylijczyk kompletnie bez formy

3

@Barca1992 wyjściowy skład musi mieć numery od 1 do 11

1

Macie jakieś strony do polecenia, gdzie znajdę bardzo stare gry do pobrania?

1

@Bulbulator wielka szkoda, jedna z niewielu polskich produkcji, która mi tak podeszła dobrze, a jak skończyłem to czytałem że jest w planach kontynuacja

1

@Bulbulator ciekawe czy zdecydują się na następny sezon, skończyłem jakoś dwa lata temu oglądać i wspominam bardzo dobrze

0

@Kitek1640 obstawiam zmianę ustawienia

0

Piękny meczyk, Sevilla kompletnie nie istniała. Najbardziej cieszy dobry mecz Rafała

0

Po pierwszej połowie to najbardziej szkoda tej kontry co Lewy tak tragicznie rozegrał:(

2

@culer_5306751 skandaliczne zachowanie kibiców, bo gwiżdżą na gracza przeciwnej drużyny

0

@Smixu podobno uraz na rozgrzewce

2

Taaaaak jest, jazda z białymi

0

@Romario87 a może jednak się uda hah

1

@Derean dramatyczne to było xd

0

@Romario87 jeszcze teraz Betis z Celta przegra najprawdopodobniej

3

@Adran360 fajny meczyk

2

@SLBenfica1904 Erling po sezonie opuszcza PL?

1

Ajjj PSG 0:2 już mogło być

0

Niedobrze, Casemiro wypoczęty na nas będzie pewnie w pełni

1

@Worny
1. Najlepszy piłkarz Barcy - MATS
2. Najgorszy piłkarz Barcy - chyba Ferran

3. Najlepszy transfer - Lewandowski ( choć Christensen i Kounde również bardzo dobre)
4. Najgorszy transfer - Kessie

5. Najlepszy mecz - 3:1 Real
6. Najgorszy mecz - 1:3 Real

7. Największe pozytywne zaskoczenie - Christensen
8. Największe negatywne zaskoczenie - Kessie/Fati/Ferran

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?