stickie
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TR3YWAY w tym okienku wypożyczony do lata
0
Czy TVP transmituje wybrane mecze LE tak jak w przypadku LM? Czy tylko viaplay i strumyki pozostają?
0
@Rewolucja123 to Navi mocno spadło, nie spodziewałem się
0
Trochę już nie śledziłem sceny CSGO, jakie obecnie są najlepsze drużyny i gracze poszczególni?
1
@macio_944 właśnie widzę że to przez Super Bowl, dzięki za info
0
@macio_944 a to odcinki nie wychodziły w poniedziałki dotychczas? czemu taka zmiana?
2
@Nhyz pierwsze moje wspomnienie piłkarskie takie większe to mundial w RPA i Hiszpania, a szczególnie bramka Iniesty w finale :) potem zacząłem śledzić go w piłce klubowej i tak już zostało na Barcelonie
1
@Kaamilos87 nie ma Casemiro dziś
0
@hugz ja sobie na Twitterze oglądam, bo w polskiej tv nie ma chyba
0
@maarioo ja nie znalazłem
0
@bartas97 powinien być moim zdaniem, dziwne
1
Ładnie araby czyszczą Viniego, Brazylijczyk kompletnie bez formy
3
@Barca1992 wyjściowy skład musi mieć numery od 1 do 11
1
Macie jakieś strony do polecenia, gdzie znajdę bardzo stare gry do pobrania?
1
@Bulbulator wielka szkoda, jedna z niewielu polskich produkcji, która mi tak podeszła dobrze, a jak skończyłem to czytałem że jest w planach kontynuacja
1
@Bulbulator ciekawe czy zdecydują się na następny sezon, skończyłem jakoś dwa lata temu oglądać i wspominam bardzo dobrze
0
@Kitek1640 obstawiam zmianę ustawienia
0
Piękny meczyk, Sevilla kompletnie nie istniała. Najbardziej cieszy dobry mecz Rafała
0
Po pierwszej połowie to najbardziej szkoda tej kontry co Lewy tak tragicznie rozegrał:(
2
@culer_5306751 skandaliczne zachowanie kibiców, bo gwiżdżą na gracza przeciwnej drużyny
0
@Smixu podobno uraz na rozgrzewce
2
Taaaaak jest, jazda z białymi
0
@Romario87 a może jednak się uda hah
1
@Derean dramatyczne to było xd
0
@Romario87 jeszcze teraz Betis z Celta przegra najprawdopodobniej
3
@Adran360 fajny meczyk
2
@SLBenfica1904 Erling po sezonie opuszcza PL?
1
Ajjj PSG 0:2 już mogło być
0
Niedobrze, Casemiro wypoczęty na nas będzie pewnie w pełni
1
@Worny
1. Najlepszy piłkarz Barcy - MATS
2. Najgorszy piłkarz Barcy - chyba Ferran
3. Najlepszy transfer - Lewandowski ( choć Christensen i Kounde również bardzo dobre)
4. Najgorszy transfer - Kessie
5. Najlepszy mecz - 3:1 Real
6. Najgorszy mecz - 1:3 Real
7. Największe pozytywne zaskoczenie - Christensen
8. Największe negatywne zaskoczenie - Kessie/Fati/Ferran