storwert19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wałbrzych
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mathieu :-) a Alves jakby miał przykaz bardziej z tyłu grac
0
Dzięki Panom:-)
0
Kiedy Messi ostatnio zdobył gola z wolnego?
2
Przyzwyczajenie z ligi brazylijskiej, tam miał więcej czasu na przyjecie piłki.
1
Więcej kultury ...
0
Munir jest nieprzewidywalny, trochę szaleństwa nie zaszkodzi. Mimo strat, wg mnie jest ok. Rayo zostawia bardzo dużo miejsca w polu :-)
0
Jak miałby być Marche za Busiego, to musiałby być też Ivan za Xaviego
. Trzech maluchów w środku, to trochę lipa.
0
Piękny skład, zobaczymy jak stara linia pomocy dziś zagra :-)
0
A jeszcze do tego jest Vermaelen, który wg mnie będzie jeszcze większym wzmocnieniem. Wystarczy unikać kontuzji i bedzie git.
1
Cieszy mnie dobra współpraca Messiego z Neymarem Jr. Ciekawe jak Mister poukłada atak jak dojdzie Luis Suárez.
1
Uroda, albo klęska nieurodzaju :-)
0
Damy/radę, zresztą w ostatnich latach zawsze 1 mecz był w plecy w fazie grupowej.
0
Jak sraczka, to do kloppa ...
1
Zgadzam się, widowisko świetne, ale taktyka zła. Zobaczymy teraz czy Licho wyciągnie jakieś wnioski.
0
Takze chciałbym zobaczyć Masche za Busiego na DMie.
0
Spokojnie ... Tak samo skąd wiem, że ma 15 lat? Może to ulubiona liczba? To był tylko niewinny żart, bez urazy.
0
Każda rewolucja kończy się krwawo. Tylko my mówimy o rewolucji, ja tu widzę ewolucję. Chłopaki więcej biegają, ciągły pressing, szybciej rozgrywają piłkę. Ale rezultat nie będzie widoczny teraz. Poczekajmy do wiosny, więcej cierpliwości. Ja wiem, że będzie dobrze. Visca el Barca
1
Skąd wiesz? Masz 15 lat.
0
Po zwycięstwo i odbudowę morale. Visca el Barca i visca el Catalunya
0
Visca el Barca - 4ever
0
Wracaj do zdrowia mistrzu :)