0

Mathieu :-) a Alves jakby miał przykaz bardziej z tyłu grac

0

Dzięki Panom:-)

0

Kiedy Messi ostatnio zdobył gola z wolnego?

2

Przyzwyczajenie z ligi brazylijskiej, tam miał więcej czasu na przyjecie piłki.

1

Więcej kultury ...

0

Munir jest nieprzewidywalny, trochę szaleństwa nie zaszkodzi. Mimo strat, wg mnie jest ok. Rayo zostawia bardzo dużo miejsca w polu :-)

0

Jak miałby być Marche za Busiego, to musiałby być też Ivan za Xaviego
. Trzech maluchów w środku, to trochę lipa.

0

Piękny skład, zobaczymy jak stara linia pomocy dziś zagra :-)

0

A jeszcze do tego jest Vermaelen, który wg mnie będzie jeszcze większym wzmocnieniem. Wystarczy unikać kontuzji i bedzie git.

1

Cieszy mnie dobra współpraca Messiego z Neymarem Jr. Ciekawe jak Mister poukłada atak jak dojdzie Luis Suárez.

1

Uroda, albo klęska nieurodzaju :-)

0

Damy/radę, zresztą w ostatnich latach zawsze 1 mecz był w plecy w fazie grupowej.

0

Jak sraczka, to do kloppa ...

1

Zgadzam się, widowisko świetne, ale taktyka zła. Zobaczymy teraz czy Licho wyciągnie jakieś wnioski.

0

Takze chciałbym zobaczyć Masche za Busiego na DMie.

0

Spokojnie ... Tak samo skąd wiem, że ma 15 lat? Może to ulubiona liczba? To był tylko niewinny żart, bez urazy.

0

Każda rewolucja kończy się krwawo. Tylko my mówimy o rewolucji, ja tu widzę ewolucję. Chłopaki więcej biegają, ciągły pressing, szybciej rozgrywają piłkę. Ale rezultat nie będzie widoczny teraz. Poczekajmy do wiosny, więcej cierpliwości. Ja wiem, że będzie dobrze. Visca el Barca

1

Skąd wiesz? Masz 15 lat.

0

Po zwycięstwo i odbudowę morale. Visca el Barca i visca el Catalunya

0

Visca el Barca - 4ever

0

Wracaj do zdrowia mistrzu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?