superlagoveloce
Dołączył/a: luty 2011
poznan
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co z Villą?! Miał wrócić na Milan, a tu o nim ani słowa. Oby MD myliło się co do wyjściowej jedenastki i David zagra za Cesca lub Pedro.
0
Czy to Alexis w najniższym rzędzie, pierwszy od prawej? trochę podobny :p
0
tak jak już napisali niektórzy, po cichu wierzę w pobicie ligowego rekordu punktów, ale jakby Barca pobiła jeszcze rekord strzelonych bramek to byłaby to przysłowiowa wisienka na torcie. Do tego Abidal znów wznoszący puchar na Wembley... Marzenie! :D
0
I0Messini
Victor w wielu spotkaniach ratował nam tyłki, jednak zgodzę się, że w ostatnim czasie coś szwankuje. Jeśli chodzi o dwa poprzednie mecze, w których się nie popisał (Madryt, Depor), to mam swoją cichą teorię o braku choćby jednego ŚO.
0
"FC Barcelona trenuje dzisiaj bez Valdésa, Piqué, Busquetsa, Fábregasa, Iniesty i Pedro, którzy uczestniczą w zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii." A co z Messim, Mascherano, Alvesem, Alexisem i Afellayem? Bo zabrzmiało tak jakby trenowali..
0
Żywię naprawdę głęboką nadzieję, że uda mu się wygrać w przyszłym roku dużo. W końcu zna tych chłopców od lat. No i ma Messiego, któremu nigdy nie będzie mało wygrywania i bramek :) Powodzenia Tito!
0
Cristina bankowo cieszyła się czasem spędzonym z Nim w tym pięknym mieście. Może na czas wypoczynku zostawili dzieci na mały kurs w La Masii :p
0
Masche i jego wypowiedzi są po prostu perfekcyjne. Tak jak jego gra na stoperze. Oby tak dalej wielki El Jefetico!
0
Marzę o jego drugim wielkim powrocie, lecz najważniejsze niech będzie zdrowie. Kochamy Cię Abi!!!
0
Taka absolutna pewność to u Pepa nowość. Ale w sumie, co miał innego powiedzieć? Wiara w zespół to podstawa. Oby okazał się dobrym prorokiem! A Mou mógłby przestać rzucać hejtami na prawo i lewo..
0
Oj, jak tęsknię za Villą.. Messi teraz wziął na siebie CAŁY ciężar strzelania bramek. Z jednej strony świetnie, bo bije wszelkie rekordy, z drugiej zaś ogromna szkoda El Guaje,,, Miejmy nadzieję, że David wróci w znakomitej formie :) Piszczelu Zrastaj Się! ^^
0
Niech Pep się nie uśmiecha na takie pytania, tylko niech podpisuje! Coś czuję, że on poczeka maksymalnie do końca i jak będzie pewny finał LM oraz LaLiga to zostanie. Gorzej jeśli nie..
0
Zdjęcie Pepa kminiącego, siedząc na piłce to już jest klasyk :D Mam nadzieję, że obmyślał taktykę na Saragossę, a nie rozważał odejścia. Ciekawy meczyk się szykuje jutro. Może Alexis po odpoczynku strzeli jutro gola? Przydało by się mu, bo ostatnio gra dobrze i widać, że się mocno stara, ale nic nie chce wpaść do siatki...
0
Odnośnie licznych lamentów ze strony kibiców Realu na temat dzisiejszej pracy arbitra.
Otóż w tym sezonie sędziowie hiszpańscy nie odwalają dobrej roboty, a wręcz przeciwnie. Jeśli jednak ktoś śledzi całą La Ligę, to z pewnością wie, że błędy arbitrów pojawiają się na niekorzyść prawie każdego zespołu. I tak np Real wygrywał mecze, gdzie w końcówkach należały się karne przeciwko nim, tak Messi strzela kontrowersyjnego gola z Atletico, bywają 'niewidzialne' ręce w spotkaniach mniej prestiżowych, przykładów jest naprawdę mnóstwo. Jednak mimo wszystko szukanie w tym jakiegokolwiek spisku, czy też nawet wysuwanie zarzutów korupcyjnych uważam za grubo przesadzone, a nawet niesmaczne. Dziś wiele z tych stykowych, trudnych dla sędziego sytuacji, rozstrzygają rozmaite media, prezentując dokładne powtórki i efektowne slow motion. Pamiętajmy jednak, że sam arbiter nie ma takich narzędzi, a decyzję musi podjąć w ciągu ułamka sekundy. Dlatego jest to dziś jeden z najtrudniejszych zawodów świata - zwłaszcza na takim poziomie futbolu, przy takiej dynamice gry. Konkludując: POWTÓRKI DLA ARBITRÓW PODCZAS MECZÓW to chyba jedyne słuszne rozwiązanie!
0
kacperowski20
W La Lidze, jak w każdej innej lidze piłkarskiej, czerwona kartka (otrzymana w dowolny sposób) eliminuje gracza z następnej potyczki. Dodatkowo odpowiednia komisja, w Hiszpanii to się chyba Kolegium Sędziowskie nazywa, może ukarać zawodnika dłuższą przerwą w grze jeśli jego zachowanie było wybitnie niesportowe. Konkludując: Dani nie zagra z Mallorcą.
0
Daimonos
Cuenca niestety nie może być porównywany z Alexiem, od którego jest MEGA słabszy fizycznie, ani tym bardziej z Messim, który jest szybszy i m.in. prędzej podejmuje decyzje na boisku. Jednak Pep wie co robi powołując Isaaca, bo jego błysk, zejścia do środka bez względu na którym gra skrzydle, dośrodkowania i dryblingi, jak na razie w pełni odzwierciedlają jego pozycję w zespole. Naturalnie, całe jego cudowne wejście w grę może się skończyć w czasie powrotu po kontuzji Villi, Affelaya, czy Pedro, choć nie zdziwiłbym się jakby Cuenca i Tello na jakiś czas 'wygryźliby' etatowych napadziorów Barcy :) btw ładny meczyk dzisiaj! się emocjonowałem baaardzo ;p
0
A ja życzę naszemu Architektowi, żeby znalazł swoją drugą połówkę :D Najlepszego!
0
Wielka walka w środku pola, słaby Messi, dobra zmiana Pedro (!), frustrujący wynik. Pozostaje tylko wierzyć w drużynę i mistrzostwo. Tyle w temacie..
0
W kwestii poruszania się po boisku, Cesc momentami mocno przypominał mi dziś Messiego. Wystawiani jako nominalny środkowi napastnicy, mający doskonałe predyspozycje techniczne, (czyt. Messi i Fabs), cofający się nawet na własną połowę żeby rozegrać piłkę to jeden z najgenialniejszych pomysłów Pepa na tę drużynę!
0
ciekawe co z Iniestą, że nie ma go nawet na ławce.. Przecież już trenował z drużyną na pełnych obrotach. Oby nie odnowienie kontuzji, bo na Espanyol to on by się przydał.
0
Panie Cuenca! Zostań Pan w naszym Klubie! Będą z ciebie ludzie :)
0
leomesssi16
akurat Andres w tym turnieju specjalnie nie zabłysnął, choć oczywiście dawał zespołowi bardzo dużo, często wypełniając obowiązki Generała, który w półfinale był nieobecny, zaś w finale często poruszał się prawie jak napastnik. Niestety 'Blady Książę' nie zapisał się w najbardziej znaczących statystykach, czyli asystach, czy bramkach. Natomiast Neymar w półfinale grał naprawdę dobrze, a do tego wcisnął taką siatę, że daj spokój.. :) Myślę, iż temu młokosowi należało się to wyróżnienie, choć trzeba przyznać, że musi jeszcze dorosnąć, nabyć doświadczenia i trochę pokory, jeśli marzy o wielkim europejskim klubie.
0
Moim zdaniem Casillas wybrał tak, a nie inaczej, ponieważ w pierwszej kolejności głosuje się na "swoich". I tak mam do niego szacunek, bo w jego trójce znalazł się Messi. Ale obiektywnie patrząc to Ozilowi jeszcze brakuje do pierwszej trójki globu. Jeśli chciał wybrać dwóch z Realu to prędzej wskazałbym na Pipitę lub di Marię. Głosowanie i tak rozstrzygnie i wygra (oby) Messi :D VeB!
0
Barca już i tak mu poszła na rękę, spełniając jego żądanie w kwestii długości umowy. Teraz Klub chce wymusić lekki kompromis w sprawie finansów. Standardowe przeciąganie liny, jak w każdych negocjacjach. Miejmy nadzieję, że wszystko potoczy się pomyślnie i już wkrótce przeczytamy newsa "Abi 2014" :)
0
Baros1990
Keita kreatywny jak najbardziej!
Dzisiaj kreatywność na boisku, przynajmniej w Barcelonie, to nie tylko świetne prostopadłe piłki, wrzutki, zwody Messiego, czy kółeczka Xaviego. To także (w niektórych meczach przede wszystkim) umiejętna praca każdego z piłkarzy nad pressingiem, a co za tym idzie tworzeniu wolnych przestrzeni. Jak wspomniał autor artykułu Keita głownie takie dostaje zadanie, często biorąc na siebie 2-3 rywali, a następnie zagrywając do najbliższego partnera, który najczęściej nie ma nikogo przy sobie i spokojnie może wyprowadzić piłkę. To nie jest zadanie czysto siłowe, gdyż przy presji tylu przeciwników łatwo o błąd lub niedokładne zagranie. Natomiast Seydou z reguły nie traci takich piłek, na dodatek strzela bramki po "swoich" akcjach (np. na 2-0 z Napoli, czy na 1-0 z Levante), co ewidentnie wskazuje na jego pomysłowość w rozegraniu i przewidywalność zdarzeń na boisku. Moim zdaniem to zawodnik, który jest bardzo potrzebny Klubowi, a przede wszystkim Misterowi :) VamosKeita!
0
Bingoo
Myślę, że obydwaj panowie mają na tyle rozumu w głowie, że chyba naprawdę zostaną przyjaciółmi. Ale i tak możemy być prawie pewni kolejnych spinek w następnym el clasico i podgrzewania atmosfery przez pewnego Portugalczyka. A tak wracając do newsa to gratulacje Xavi! Należy ci się ta nagroda, jak każda inna. W końcu jesteś mistrzem środka pola i naprawdę szkoda, iż nie masz na koncie Złotej Piłki. Ale i tak cię ubóstwiam, bo każde dotknięcie piłki w twoim wykonaniu to czysta magia.. VeB!