0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

XDDDDDDDDDDDDDD

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Niestety nie powiedział bym, że Vinicius jest zmarnowanym talentem :/

1

Szkoda tej opcji wykupu :/

0

Rynek transferowy już dawno oszalał, trzeba się przyzwyczajać ://

2

Jednak nie ma co Coutinho jest świetny i jest warty tej kwoty.

0

Dlaczego niby kpina ?

1

Ronaldinho :v

2

Już go lubię, widać że normalny chłopak i raczej woda sodowa nie uderzy mu do głowy :)

1

Fatalna wiadomość dla nas kibiców,klubu i samego Dembele. Myślę jednak,że wróci jeszcze bardziej zmotywowany do gry niż wcześniej, liczę na niego . Zdrowia Ousmane !

0

Dobra robota w pierwszej częśći sezonu Panie Valverde :) !

0

To pokazuję jak Barcelona gra piłką w tym sezonie. Potrafią znaleźć dziurę w obronie przeciwnika, widać to w ostatnim meczu jak Messi asystuję do Alby.
Jednak do Tiki Taki Guardioli trochę brakuję.

12

Jak dla mnie Deulofeu musi definitywnie odejść, po prostu się nie sprawdził .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?