suwer232
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ha ha ha taki napadzior jaki king Henryk ;)xD do ManCity. To nie wypali Henry potrzebuje barce a barca jego.Chociaz po ostatnich newsach z jego corka ktora jest "zagrozona"kto wie czy Titi bym sie skusil a oferte ManCity.
Visca el Henry
Visca el Barca
0
visca el Titi visca el Titi visca el Titi visca el Titi visca el Titi visca el Titi visca el Titi visca el Titi visca el Titi visca el Titi visca el Titi visca el Titivisca el Titi visca el Titi visca el Titi
0
Henry ma dzisiaj urodziny wszystkiego najlepszego Titi
visca el Henry