0

nie sadze aby zaczal grac jak za swoich najlepszych czasow,tym bardziej gdyby odszedl otworzyl by droge Bojanowi ktory ma bardzo duzy talent.

0

chyba NIECH odejdzie

0

Na jakim kanale bedzie mozna obejrzec prezentacje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?