0

@Qaz123 A co ma mówić obecny zarząd skoro tebas na cały świat puścił info co musi zrobić Barca żeby zarejestrować zawodników? Śmieszy mnie to obwinianie obecnego zarządu gdzie wyciągnęli ten klub z takiego bagna i będą wyciągać jeszcze pewnie z 2-3 lata a co niektórzy "myśleli", że przyjdzie Laporta i problemy od razu znikną. Pokaż mi swój plan na uratowanie budżetu klubu, że tak krytykujesz sprzedaż aktywów. Ciśniesz po zarządzie, wytykasz decyzje a sam masz problem z tak banalną rzeczą jak napisanie prawidłowo nazwiska zawodnika, które w dodatku jest kilka razy wymienione w tekście (czyli w sumie przepisać), czyt. Langlet -_-

1

@Andy83 Ja czekam aż cię w końcu z tej strony pogonią.

0

@Kidd Z żużlem nie sądzę, że to zależy od wyników Polaków akurat. W Polsce mamy najsilniejszą ligę i są zespoły gdzie wcale Polacy nie są większością i ludzie oglądają. Moja drużyna swego czasu była jedną z dwóch, które nigdy nie spadły z Ekstraligi a obecnie krwawią mi czasami oczy jak oglądam ich mecze w 1 lidze. Ale oglądam i nie widzę żeby na przestrzeni lat spadło zainteresowanie, powiedziałbym, że nawet jest większe. Żużel ma duży potencjał, ale też pochłania duże ilości pieniędzy i gdyby nie ten aspekt to podejrzewam, że o wiele więcej krajów by się w tym kierunku rozwinęło.

Co do sportów niszowych to w każdym kraju taki się znajdzie. Jedni grają w krykiet, inni w piłkę wodną, ale czemu ktoś ma patrzeć na sukces przez pryzmat popularności na świecie? Mnie nie obchodzi czy w Ameryce Płd. grają w siatkę, bo widocznie albo wolą co innego albo się do tych sportów nie nadają i tyle.

0

Weszła plotka, że Juventus coś chce i coś tam podobno proponuje, ale żadnych konkretów, informacji z obu klubów, od agentów a tu już się gawiedź spłakała i zesrała, że Barca daje się dymać. Ręce opadają.

3

@OldMc84 Przecież on nie napisał nic o sytuacji Realu, tylko że tebas to madrycka gęba i ma w tym 100% racji skoro sam się otwarcie nie raz wypowiadał, że jest ich kibicem. A druga sprawa to nie tylko Barca ma problemy finansowe a cała liga. Skoro 3 drużyną w lidze z wydatkami na transfery jest Almeria z kwotą 12,5 mln euro to chyba jednak jest coś nie tak.

0

@Boniek10 "Znając życie" to podaj te przykłady proszę.

3

@patriczix W końcu ktoś z trzeźwym spojrzeniem. Kiedyś było tu inaczej i siedziałem na tej stronie bez przerwy (żeby nie było jak byłem młodszy to też rzucałem dziecinnymi tekstami i głupimi komentarzami i po części liczę, że co niektórzy też dorosną), ale to, co się dzieje teraz to jakaś masakra. Ja już jak czytam komentarze to biorę zakładkę najlepsze i patrzę jakie opinie dostały najwięcej zielonych i dlatego też zauważyłem Twój komentarz. Czasy Guardioli przyciągnęły dużo kibiców i ciężko sytą świnię przyzwyczaić do diety, ale zobaczysz, że jak Barca wróci na szczyt to znowu się zmieni narracja na stronie. Bardziej mnie dziwi to, że w samej Barcelonie nie ma takiego hejtu jak tutaj. VeB na dobre i na złe!

0

Tak kuponu, jak dziś Dinamo Zagrzeb, to mi dawno nikt nie *****.... Mieć karnego na 2-0 w 65 minucie i przegrać 1-2...

0

Wypożyczenie z opcją wykupu to chyba najgorsze możliwe rozwiązanie dla klubu oddającego zawodnika.

0

@Barcasub A w ataku to nie ma problemu? Tylko Lewy i Raphinia robili liczby, Dembele jak zwykle kilka miesięcy kontuzjowany, Abde będzie testowany a Ferran i Ansu to na ten moment żadna wartość dodatnia więc nie dziwię się, że szanse dosatje Yamal, który jest megatalentem.

0

@Barcasub Czyli niech wezmą wszystkich i lecą w 70 do USA żeby każdy zagrał po 2 minuty :)

0

@Purpleplum20 Jak się nie podoba to nikt za tobą tęsknić nie będzie.

1

@fortunate_son Taa pamięta:-D Gdyby pamiętał jak wyglądało przedłużenie jego kontraktu to by takich głupot nie pisał.

0

@Rewolucja123 Ciężko żeby nie robili skoro stary Messi nawet po podjęciu decyzji kłamał, że chcą wrócić. Nie wiem ile w tym roli Leo, ale Jorge jest śliski i dla mnie to on najwięcej mieszał.

0

@MamerTponad100 Normalnie odniosłem się do twojego komentarza. To ty próbujesz obronić swoją tezę jakimiś śmiesznymi tłumaczeniami, że ktoś coś źle interpretuje i sobie dopowiada gdzie czarno na białym napisałeś, co napisałeś. Jednym zdaniem ci udowodniłem jakie Xavi miał plany transferowe a ty się do tego nie potrafisz odnieść i twierdzisz, że ja sobie dopowiadam. Teraz też nie potrafisz jak ci pokazałem TWOJĄ wypowiedź i co tu było źle zinterpretowane tylko atakujesz mnie tekstami typu "przemyśl dwa razy; nie masz nic ciekawego do zaoferowania" i koniec końców piszesz bez odbioru. Nie masz argumentów, docinasz komuś a potem jak tchórz uciekasz. To kto tu nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Żal mi takich ludzi.

0

@MamerTponad100 "Ciekawe czy Xavi rzeczywiście tak słabo ogarnia w te transfery czy jak?" i ty mi mówisz o słabej interpretacji i dopowiadaniu sobie. Śmiechłem. Może ty sam po prostu nie wiesz o czym gadasz dlatego nie wiesz też co myśleć.

2

@MamerTponad100 Xavi chciał Zubimendiego albo Kimmicha, ale nie stać Barcelony na takie transfery a ty wyskakujesz z narracją jakby Xavi wręcz walczył o Oriola i to był jego pomysł i priorytet.

0

@Meskalina Co ty za głupoty gadasz w ogóle. Mamy bardzo młodą kadrę i MUSI być ona uzupełniona doświadczonymi graczami. Lewy, Gundogan, Mats to światowa topka i każdy klub na świecie chciałby mieć takich zawodników przy których młodzież się rozwija. W zanadrzu chcą ściągnąć jeszcze Gulera, Roque a ty gadasz o domu spokojnej starości. Chcesz to graj sobie w managerze samymi 18-latkami, bo może tam to zadziała. Potem przyjdzie seria porażek to znowu wyłonią się tacy jak ty i będą narzekać, że nie ma doświadczenia w drużynie. Zawsze źle. Pomijam fakt, że mamy 2023 rok i piłkarze od dawna grają dłużej niż kiedyś, są bardziej profesjonalni, w wieku +35 grają wciąż na najwyższym poziomie, w reprezentacjach a ty o emerytach piszesz. To wygląda wręcz żałośnie.

0

@Magicc89PL Przecież Barca ma po 30 r.ż. Lewego, Matsa, Gundogana i Alonso z Roberto (którzy są max uzupełnieniem kadry) tylko :-D Albo nie wyczuwam ironii albo nie wiem o co ci chodzi :-D

6

@Meskalina Ty to musisz mieć chyba z 10-12 lat skoro zawodnik +30 to dla ciebie emeryt i powtarzasz to do znudzenia w każdym komentarzu.

0

@Gall Skąd wiesz, że ci co nie mają rodziców za agentów nie powiedzieli im właśnie, że nie chcą aby oni reprezentowali ich w takich kwestiach? Czy jakikolwiek zawodnik wyjdzie i powie: "pogoniłem ojca, bo mi się wpieprza w interesy i karierę"? Dlaczego w ogóle nazywasz to "pogonieniem" a nie racjonalną decyzją? Bo tego nie rozumiesz, dlatego też jak ja piszę, że nie chciałbym rodzica za agenta to rzucasz jakimiś dziecinnymi tekstami typu "jesteś taki koks". Rozumiem też, że jak ktoś stracił wcześnie rodziców a został piłkarzem to się już nikt nie poświęcał? Największym poświęceniem wykazuje się zawsze osoba, która osiąga sukces i od każdego indywidualnie zależy czy mu się chce, czy nie. Mój ojciec raz mnie woził na trening, raz nie, zależy czy miał wypite a mimo to brałem rower i jechałem kilka kilometrów na trening niezależnie od pogody i pory roku i gdybym miał w wieku 18 lat podejmować decyzję czy ma być moim agentem to tak, byłbym tym twoim koksem i nie korzystał wtedy z jego "usług".

0

@Fake69 Jednak jego liczby dały więcej niż to czy skręcił lub nie Kroosa przy linii. O jego double double pamięta każdy a o sytuacji z Kroosem pojedyncze osoby zapewne. W całej lidze chyba tylko Vinicius ze skrzydłowych grał lepiej a tu się mówi o Raphinii jakby był jakimś ogórem i liga go przerosła. Zostając przy Viniciusie to jego tak samo skreślali w Realu po pierwszym sezonie a grał jeszcze gorzej niż Raphinia. Na szczęście ludzie w Barcelonie są bardziej cierpliwi niż kibice tutaj i mam nadzieję, że ze skrzydłowych odejdzie jedynie Ferran zostawiając miejsce Abde.

0

@michasfcb89 Ja głosowałem na nie, bo nie wiem kto niby miałby grać za niego. Carrasco? Broń Boże. Kiedyś mówiło się o aklimatyzacji, szczególnie w Barcelonie a tutaj skreślali go już po połowie roku. Zrobił w swoim pierwszym, niby słabym sezonie double double, ale i tak źle.

0

@Mario96w A gdzie napisałem, że wiem? Zaczynam wypowiedź od "zastanawia mnie czasami", w trakcie wypowiedzi piszę "jeśli to prawda". Może jest pazerny jak mówisz a może nie i ojciec wykorzystuje jego młodzieńczą naiwność i zaufanie do rodzica? Nie wiem tego ja ani nikt inny dlatego napisałem jak ja to widzę z mojej perspektywy. Mogę też się opierać na przykładach rodziców Rabiota, Neymara, Mbappe, Fatiego. Czy któryś z nich kojarzy się komukolwiek pozytywnie w świecie piłki? Nie sądzę. Pierwsze co przychodzi do głowy to pazerność.

0

@Gall A ja się zastanawiam czy ty znasz 8 mld ludzi na świecie, że wiesz, że każdy wszędzie się tylko poświęca a nie jest po prostu chciwy. I tak, interweniowałbym mając 18 lat w takiej sytuacji. Jeśli od tego zależałaby MOJA kariera i wiedziałbym, że ojciec i tak dostanie sowitą prowizję, to jak najbardziej bym to zrobił.

0

Zastanawia mnie czasami czy zawodnicy nie widzą tej pazerności u swoich rodziców/agentów. Przecież takimi zachowaniami może zamknąć własnemu dziecku drzwi do kariery. Gdyby rodzic swoimi wymaganiami utrudniałby mi rozwój i transfer do lepszego, czy nawet wymarzonego klubu, to bym interweniował. Jeśli to prawda z tą prowizją to widać na czym mu zależy i że ma gdzieś karierę syna.

0

@galix22 Ja się odnoszę tylko i wyłącznie do stwierdzenia, że Xavi nie ma zmysłu skoro tego nie da się na ten moment stwierdzić. Też jestem za daniem Nico szansy, ale wiem też, że z drugiej strony Xavi wie lepiej ode mnie czy on się nadaje czy nie.

0

@Emerald Równie dobrze możemy za 2 lata powiedzieć, że Xavi miał zmysł, bo Nico się nie rozwinął. Tego nie wiesz.

0

@Tomek_TF Już mamy zadaniowca na każdą pozycję, samego El Capitano.

0

@yzyr No no. Zaplanował wyjazd w terminie ustalonym wcześniej więc olał i śmieszne jest to wasze usprawiedliwianie go. Chyba tylko kibice Realu biorą tego człowieka na poważnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?