0

Szkoda, bo potemcjał chłopak ma.

0

Reksin w natarciu

3

@kinioo takie pro niemieckie

4

Rekin na szpicy, będzie na kogo "kurwować"

0

Rekin na szpicy i w sumie wszystko jasne.

4

Naszego rekina to niech zostawią w akwarium a nie na mecz go brać. Już lepszy "Arałcho" będzie. Szkoda że Lewy nie zagra.

0

@Stusik90 i Pan od wf-u też tak mowił

0

@Derpowsky raczej zmiany w taktyce nie będzie, także można spać spokojnie

0

A śLimak kiedy zapłaci kary za opóźnienia?

1

Tak grająca Barca nie ma nawet 1% szans na awans. Jak Flick nie dostosuje taktyki na tak grające Atletico (a pewnie zagrają tak samo jak u siebie) to może być, ale 0:4

1

Z taką postawą jak pokazali wczoraj to raczej rewanż to tylko formalność dla atletico

1

Czyli mafia UEFA wygrała

1

Jak zostanie na przyszły sezon to myślę że wyprzedzi Eto

0

@KibicBarcy84 na pewno więcej niż twój odbytnik

1

Komentarz usunięty

6

Jak się gra na placu budowy, a nie na stadionie to tak jest.

0

Ciekawe jakie ma zdanie o srealu, czy są aktualnie na takim poziomie żeby zdobyć międzynarodowe trofeum?

1

@s0nar11 nie, to znaczy że podjedzie do Ciebie ktoś Seatem Ibiza

1

Szkoda że nie był taki bystry podczas meczu

4

Oby Roonyldinho dostawał więcej szans do pokazania swoich umiejętności.

1

Ciekawe czemu na Raphinie się tak uwzięli?

0

@Rifek ten rekin to nie jest materiał na etatowego napastnika, jedynie zmiennik

0

@Rifek ok. Jak Lewy odejdzie to kim Barca będzie grać w ataku? Rekinem? Wolne żarty, dobrze wiedzą że na rasowego napastnika ich nie stać i jakoś z Lewym trzeba się dogadać.

9

Jak Barca poprosi to Lewy według mnie obniży wymagania finansowe.

0

Ten cały rekin nigdy nie będzie napastnikiem na miarę pierwszego składu dla Barcy, on tylko jako zmiennik a w pierwszej 11 musi grać ktoś o 10000% lepszy. Lewy? Wiek już robi swoje, ale i tak spokojnie dojeżdża z tym, że już jest potrzebna alternatywa w postaci napastnika z górnej półki.

0

Komentarz usunięty

3

Ter stegenowi też przedłużcie do 2078r

1

Dużo jest wypowiedzi, że Barcy nie stać na Lewego który będzie tylko siedział na ławce. Ale już na tak luksusowego rezerwowego jak dejong to już stać.

0

Wychodzi na to że do końca sezonu zagra 6, max. 10 meczów.

3

Takiego typa to powinni przekopać na boisku a nie wpuszczać na teren klubu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?