sylwa-3
Dołączył/a: sierpień 2011
Ogrodzona
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, bo potemcjał chłopak ma.
0
Reksin w natarciu
3
@kinioo takie pro niemieckie
4
Rekin na szpicy, będzie na kogo "kurwować"
0
Rekin na szpicy i w sumie wszystko jasne.
4
Naszego rekina to niech zostawią w akwarium a nie na mecz go brać. Już lepszy "Arałcho" będzie. Szkoda że Lewy nie zagra.
0
@Stusik90 i Pan od wf-u też tak mowił
0
@Derpowsky raczej zmiany w taktyce nie będzie, także można spać spokojnie
0
A śLimak kiedy zapłaci kary za opóźnienia?
1
Tak grająca Barca nie ma nawet 1% szans na awans. Jak Flick nie dostosuje taktyki na tak grające Atletico (a pewnie zagrają tak samo jak u siebie) to może być, ale 0:4
1
Z taką postawą jak pokazali wczoraj to raczej rewanż to tylko formalność dla atletico
1
Czyli mafia UEFA wygrała
1
Jak zostanie na przyszły sezon to myślę że wyprzedzi Eto
0
@KibicBarcy84 na pewno więcej niż twój odbytnik
1
Komentarz usunięty
6
Jak się gra na placu budowy, a nie na stadionie to tak jest.
0
Ciekawe jakie ma zdanie o srealu, czy są aktualnie na takim poziomie żeby zdobyć międzynarodowe trofeum?
1
@s0nar11 nie, to znaczy że podjedzie do Ciebie ktoś Seatem Ibiza
1
Szkoda że nie był taki bystry podczas meczu
4
Oby Roonyldinho dostawał więcej szans do pokazania swoich umiejętności.
1
Ciekawe czemu na Raphinie się tak uwzięli?
0
@Rifek ten rekin to nie jest materiał na etatowego napastnika, jedynie zmiennik
0
@Rifek ok. Jak Lewy odejdzie to kim Barca będzie grać w ataku? Rekinem? Wolne żarty, dobrze wiedzą że na rasowego napastnika ich nie stać i jakoś z Lewym trzeba się dogadać.
9
Jak Barca poprosi to Lewy według mnie obniży wymagania finansowe.
0
Ten cały rekin nigdy nie będzie napastnikiem na miarę pierwszego składu dla Barcy, on tylko jako zmiennik a w pierwszej 11 musi grać ktoś o 10000% lepszy. Lewy? Wiek już robi swoje, ale i tak spokojnie dojeżdża z tym, że już jest potrzebna alternatywa w postaci napastnika z górnej półki.
0
Komentarz usunięty
3
Ter stegenowi też przedłużcie do 2078r
1
Dużo jest wypowiedzi, że Barcy nie stać na Lewego który będzie tylko siedział na ławce. Ale już na tak luksusowego rezerwowego jak dejong to już stać.
0
Wychodzi na to że do końca sezonu zagra 6, max. 10 meczów.
3
Takiego typa to powinni przekopać na boisku a nie wpuszczać na teren klubu!