1

@Metalowy14 100% zgoda. Przy ich poziomie sędziowania nerwy są jak najbardziej uzasadnione, a on nie nawrzucał sędziemu bezpośrednio.

38

TL;DR: Po zmianie przedszkolanki w grupie starszaków humorki są trochę lepsze. Wcześniej Pani Basia bardzo naciskała na naukę literek, co nie podobało się zwłaszcza Patrykowi i Witkowi, którzy nie potrafią się skupić nawet na 3 minuty. Teraz jest nowa Pani Ola, która wszystkich przytula i rozdaje buziaki, niestety niezbyt dobrze pachnie jej z ust. Wszystkie maluchy mają nadzieję, że po wakacjach będzie lepiej.

0

@Alfie on chyba zawsze był mocno religijny, stąd i taka nuta... jak dla mnie w sumie nieistotne, jeśli mu bozia ma pomóc mentalnie się ogarnąć, to niech i tak będzie :)

0

Chyba nie rozumiem przyznaje ostatniej statystyki dot. Eintrachtu..

0

@DonCarletto no tak, tylko czy w czasie gry wygrywali tamte turnieje, Unai był w takiej formie jak obecnie prezentuje...? Ja się tam nie upieram w sumie, wolę aby Garcia "zachował formę" dla Barcy, Hiszpania nie wygrywała pucharów bramkarzami, tak czy inaczej...

0

@Ronad10 mysle, ze nie ma potrzeby nikogo wyzywac, gdy po prostu zadaje pytanie. nie uważasz?

0

Lubię tego ziutka, w ofensywie naprawdę fajnie potrafi pograć, w defensywie wiadomo... Natomiast trochę nie rozumiem o jakiej Wy wielkiej jego miłości do Barcy piszecie?:) Skąd takie wnioski i przemyślenia? Tylko z tego że dziennikarze twierdzą, że on bardzo chce do nas przyjść?

5

@BIGCULES Zasadniczo masz rację, natomiast nikt nigdzie nie napisał, że cierpi on na jakąś chorobę. Pojawiały się tu w komentarzach hasła o depresji (Ty też to trochę sugerujesz - jakąś chorobę), ale to wcale nie musi być to. Koleżka może po prostu w stresujących sytuacjach nie trzymać nerwów na wodzy i nie myśleć wystarczająco racjonalnie. To nie jest choroba a może dawać takie efekty jak u Araujo.
Anyway, fajnie jakby wrócił mocniejszy psychicznie.

0

Klopp jest jakkolwiek realna opcją czy to typowe brednie?

0

@Marek_z_Marek a bramkarz? ????

1

@mikke no tak, bo przecież teraz szuka ciągle promocji w biedronce a na ostatnich wakacjach był w Mielnie...

5

@kamiVeB i te szydery, że jedyny na świecie Brazylijczyk bez dryblingu, nie? ???? Niesamowity jest ten koleś i uwielbiam patrzeć na jego grę.

20

Messi nie strzelił w karierze zdaje się 30 karnych. Alvarez w zeszłym sezonie w kluczowym momencie z Realem poślizgnął się przy strzale. To tylko ludzie.

1

@fotohobby on nawet jakoś bardzo źle nie upadł, to nie wygląda jakoś fatalnie. Miejmy nadzieję że jakiś detal na tydzień

0

@kejdzi ale on chyba wcale nie zarabiał jakichś wielkich pieniędzy. do tego prezentował mega jakość.

1

@Guillegavira oczywiście, są argumenty za odejściem, ja im nie zaprzeczam. jednak trudno mi zaakceptować tak zachowawcze/ostrożne/bojaźliwe/mało ambitne podejście u doświadczonego kolesia, który prezentował taki charakter na boisku. i tyle. on na pewno uznał, że wybiera to co najlepsze dla niego, ja i tak jestem mu wdzięczny za ten zajebisty sezon i to co oddawał na boisku.

1

@RosjaninBut ale przecież nie ma żadnego planu... Pisaki zebrały kilka oczywistych faktów i nazwali to planem trenera..

0

@Guillegavira no jednak trochę dziwne jest to, że odchodzisz po najlepszym sezonie swojego życia (jeśli chodzi o jakość gry drużyny i trofea), będąc niepisanym liderem ofensywy i mając duży szacunek w całym zespole i miłość kibiców. I mając szanse na podobny kolejny sezon. Myślisz że rok później w Arabii by już go nie chcieli?

0

Spoko, fajnie to wygląda. Nie sposób też jednak nie zwrócić uwagi na słabość obrońców przy większości tych akcji...

3

@fearguz kiedyś zaszczytem było granie dla reprezentacji, ale też meczy było o wiele mniej i były istotniejsze. Pretensje raczej trzeba kierować do chciwych idiotow z Fifa i uefa, którzy wymyślają co chwilę nowe wynalazki aby zwiększać przychody, typu liga narodów, pomysł mundialu co dwa lata itp.

19

Pedri uznał ze to jedyna opcja na chwilę odpoczynku..

8

Rozumiem ideę artykułu, mnie też nie zachwycił. Z drugiej strony - jeśli w każdym meczu strzelałby dwie bramki, ale miał tyle strat co wczoraj, to chyba jednak bylibyśmy zadowoleni?

0

To kwoty brutto, nie...?

0

@addept on pewnie bardziej empanady...

0

@comtedurgell dokładnie. Dlatego dla Leo to nie jest łatwa decyzja...

12

Ja bym na jego miejscu poszedł a następnie za tę kasę zbudował 100 zajebistych szkółek piłkarskich w Argentynie...
Żartuję oczywiście. Wziąłbym kasę i przejebał wszystko na jagodzianki.

0

Hmm, no ale jeśli gdzieś pójdzie z klubu to nie ma szans na jakieś specjalną opiekę "antykontuzyjną"...

0

In Flick we trust! Jeśli Hansi mówi, że to dobry pomysł, to ja mu wierzę.

0

Kojarzycie jakiś sklep online (poza oficjalnym FCB - tam nie ma rozmiaru...) gdzie jest duży wybór ciuchów Barcy?

0

@dafik85 nie przesadzajmy też w 2gą stronę.. Na tej samej zasadzie można powiedzieć, że Messi, Suarez czy Neymar są kojarzeni z największymi blamazami w historii..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?