1

Robił ktoś kalendarz w postaci tapety na marzec?

0

Komentator meczu Bayern vs Paderborn powiedział że trener gości przebiegł więcej km niż Coutinho.
Aż tak słabo grał nasz rekord transferowy?

13

Taka ciekawostka:


7

Peraz tylko czeka aby oficjalnie ogłosić kolejny galaktyczny transfer


0

Wszyscy piszą że Barca OFICJALNIE otrzymała zgodę od władz ligi na transfer.
Poprzyjcie to OFICJALNIE jakimś komunikatem, bo nigdzie takiego nie było.
Czy był?

1

@Pilka_jest_okragla Jeśli by odszedł z City mógłby do nas wrócić ale dopiero po wyborach.
Z Bartomeu mu nie po drodze

0

@PatrykBarcelona Pique by się obraził

0

Widzę w komentarzach casting na trenera i wyjściowe 11
Nie będę gorszy i podam swoją :D
MATS
Semedo Umtiti Langlet Alba
Rakitic Busquets Arthur A.Vidal
Griezmann Messi
De Jong ostatnio pod formą to samo co Busquets ale on ma wyjściowa 11 dopóki Setiena jest w klubie.

0

Dobrze że opłacają jego pensje i jeszcze rzucą coś za wypożyczenie a po sezonie niech wraca na okres przygotowawczy u Setiena, może jeszcze coś z niego wycisnie.

4



Okładki w Madrycie.
Uderzenie Messiego i FC Chaos

0

Moim zdaniem źle.
Mieli miesiąc na ściągnięcie zastępcy dla kontuzjowanego Suareza a tak zostajemy w najważniejszej części sezonu bez napastnika.
Każdy z czołowych klubów Europy ma przed walką o LM w swojej kadrze jedną lub dwie "9" z prawdziwego zdarzenia : LFC: Firmino, FCB:RL9, CITY: Aguero, G. Jesus, JUVE: Pipita, REAL: Benzema, Jovic, PSG:Cavani, Icardi.
Nawet Lipsk, Tottenham, BVB, Napoli czy Atlanta mają swoje strzelby my Zostajemy z niczym i to może być kluczowe w walce o LM.
PS. Messi sam LM nie wygra.

34

Mendes: Mam młodego zdolnego portugalczyka w swojej stajni. Trincao. Cena jedyne 31mln.
Bartomeu: Kto to? Nie znam.
Mendes: Interesuje się nim pół Europy.
Bartomeu: Bierem.
Tak było.

2

Rakitic na "9" :D

0

To kto dziś jako trzeci stoper? Semedo czy Alba? A może De Jong? :D
Czyżby Setienowi odechciało się eksperymentów i wróci do 1-4-3-3?Patrząc po składzie to tak, ale pożyjemy zobaczymy.

1

"9" potrzebna na wczoraj
Ansu Fati to jeszcze dzieciak który powinien dostawać ogony w pierwszej drużynie a nie pierwszy skład.
1000 slamazarnych podań dla statystyk
Zero jakiegokolwiek zagrożenia pod bramka Valencii
FC MATS.

0

Czy dziś jest dzień kiedy przestanie obowiązywać #ValverdeOut?
Tak trochę dziwnie będzie? :P

1

https://x.com/barcagalaxy/status/1216036245299781632
Prędzej czy później to się sprawdzi

52

"Pozostawienie Valverde na kolejny sezon"
Zagłosowane! XD

54

0



Może komuś wpadnie w ucho ;)

9

Szczęśliwego Nowego Roku Cules!

0

W 2020 roku życzę wam i sobie zdrowia i wytrwałości bo przy obecnej "Barcelonie Valverde" na pewno się przyda.


7

@MarioVeB! Jakie demonizowanie? Zostajesz z czterema pomocnikami na najważniejszą cześć sezonu w tym z hamulcowym Rakiticiem i slamazarnym Busquetsem.
Nie wspomnę o śpiący filozofie na ławce.

12

Alena w Betisie, Vidal za chwilę w Interze.
Zostajemy z Busquetsem, Rakiticiem, De Jongiem i kontuzjowanym Arthurem.
Valverde ich zajedzie w styczniu i lutym a na wiosnę będą się "poruszać" jak na Anfield.

4

Alena, Vidal, BIG Sam nareszcie dostają minuty, oby wykorzystali.

4

Możemy kupić najlepszego prawego obrońcę na świecie a Valverde i tak go zniszczy.
#ValverdeOut

0

A. Vidal
Na wyższą notę zabrakło konkretów.
Zapomnieliscie o tym że zanotował asystę przy pierwszej bramce.

1

6


Neto
Wague - Todibo - Umtiti - Lenglet - Firpo
Alena - Vidal - Rakitic
Griezmann - Perez


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?