sylwestr
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Robił ktoś kalendarz w postaci tapety na marzec?
0
Komentator meczu Bayern vs Paderborn powiedział że trener gości przebiegł więcej km niż Coutinho.
Aż tak słabo grał nasz rekord transferowy?
13
Taka ciekawostka:
7
Peraz tylko czeka aby oficjalnie ogłosić kolejny galaktyczny transfer
0
Wszyscy piszą że Barca OFICJALNIE otrzymała zgodę od władz ligi na transfer.
Poprzyjcie to OFICJALNIE jakimś komunikatem, bo nigdzie takiego nie było.
Czy był?
1
@Pilka_jest_okragla Jeśli by odszedł z City mógłby do nas wrócić ale dopiero po wyborach.
Z Bartomeu mu nie po drodze
0
@PatrykBarcelona Pique by się obraził
0
Widzę w komentarzach casting na trenera i wyjściowe 11
Nie będę gorszy i podam swoją :D
MATS
Semedo Umtiti Langlet Alba
Rakitic Busquets Arthur A.Vidal
Griezmann Messi
De Jong ostatnio pod formą to samo co Busquets ale on ma wyjściowa 11 dopóki Setiena jest w klubie.
6
https://i.pinimg.com/originals/dd/b3/5c/ddb35cbc5e4d141bf6398f789f5ead3d.jpg
0
Dobrze że opłacają jego pensje i jeszcze rzucą coś za wypożyczenie a po sezonie niech wraca na okres przygotowawczy u Setiena, może jeszcze coś z niego wycisnie.
4
Okładki w Madrycie.
Uderzenie Messiego i FC Chaos
0
Moim zdaniem źle.
Mieli miesiąc na ściągnięcie zastępcy dla kontuzjowanego Suareza a tak zostajemy w najważniejszej części sezonu bez napastnika.
Każdy z czołowych klubów Europy ma przed walką o LM w swojej kadrze jedną lub dwie "9" z prawdziwego zdarzenia : LFC: Firmino, FCB:RL9, CITY: Aguero, G. Jesus, JUVE: Pipita, REAL: Benzema, Jovic, PSG:Cavani, Icardi.
Nawet Lipsk, Tottenham, BVB, Napoli czy Atlanta mają swoje strzelby my Zostajemy z niczym i to może być kluczowe w walce o LM.
PS. Messi sam LM nie wygra.
34
Mendes: Mam młodego zdolnego portugalczyka w swojej stajni. Trincao. Cena jedyne 31mln.
Bartomeu: Kto to? Nie znam.
Mendes: Interesuje się nim pół Europy.
Bartomeu: Bierem.
Tak było.
2
Rakitic na "9" :D
0
To kto dziś jako trzeci stoper? Semedo czy Alba? A może De Jong? :D
Czyżby Setienowi odechciało się eksperymentów i wróci do 1-4-3-3?Patrząc po składzie to tak, ale pożyjemy zobaczymy.
1
"9" potrzebna na wczoraj
Ansu Fati to jeszcze dzieciak który powinien dostawać ogony w pierwszej drużynie a nie pierwszy skład.
1000 slamazarnych podań dla statystyk
Zero jakiegokolwiek zagrożenia pod bramka Valencii
FC MATS.
0
Czy dziś jest dzień kiedy przestanie obowiązywać #ValverdeOut?
Tak trochę dziwnie będzie? :P
1
https://x.com/barcagalaxy/status/1216036245299781632
Prędzej czy później to się sprawdzi
52
"Pozostawienie Valverde na kolejny sezon"
Zagłosowane! XD
54
0
Może komuś wpadnie w ucho ;)
9
Szczęśliwego Nowego Roku Cules!
0
W 2020 roku życzę wam i sobie zdrowia i wytrwałości bo przy obecnej "Barcelonie Valverde" na pewno się przyda.
7
@MarioVeB! Jakie demonizowanie? Zostajesz z czterema pomocnikami na najważniejszą cześć sezonu w tym z hamulcowym Rakiticiem i slamazarnym Busquetsem.
Nie wspomnę o śpiący filozofie na ławce.
12
Alena w Betisie, Vidal za chwilę w Interze.
Zostajemy z Busquetsem, Rakiticiem, De Jongiem i kontuzjowanym Arthurem.
Valverde ich zajedzie w styczniu i lutym a na wiosnę będą się "poruszać" jak na Anfield.
4
Alena, Vidal, BIG Sam nareszcie dostają minuty, oby wykorzystali.
4
Możemy kupić najlepszego prawego obrońcę na świecie a Valverde i tak go zniszczy.
#ValverdeOut
0
A. Vidal
Na wyższą notę zabrakło konkretów.
Zapomnieliscie o tym że zanotował asystę przy pierwszej bramce.
1
@ForcaMiloszTak
6
Neto
Wague - Todibo - Umtiti - Lenglet - Firpo
Alena - Vidal - Rakitic
Griezmann - Perez